KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia KNX
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje KNX
-
Cytat
Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Tobiasz63 zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 50,5/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy!
Trochę praktykę zwaliłem. Ale to nic.
Świętujemy. Idę po świeżą dostawę rajstop/pończoch czarnych/różowych.
A 3 dni ostatnie na temat przygotowań do TSA egzaminów, to nie chcę mi się wypowiadać. Szkoda mi klawiatury.
Bawimy się jako teraz i frakcja (TSA), organizacja (Legwany), oraz grupa (SG4L) - moja grupka. CZYLI JAKO TRZY RZECZY TERAZ.Pamiętajcie, że z frakcją się lepiej gra, niż bez niej.
- Pokaż poprzednie komentarze 19 więcej
-
-
-
"idę" - pozdro dla kumatych świrów XDDD
-
-
