KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia KNX
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje KNX
-
Głupota ludzka nie zna granic. Nie ma jak to pisać skargę po 7 miesięcach od wydarzenia na temat 500 PLN. Dodatkowo, że na początku się podobała ta grafika. Później nie. Po czym żądanie zwrotu i pisanie oczywiście skarg o takie głupoty jak te.
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
XD63PL
-
Zarabiasz miliony bo jesteś w radiu, a piszesz skargi o 500 PLN. Dobry zawodnik z Ciebie.
I statusy są po to by pisać. Nie piszę ich dużo. Jak mi coś 'natetnie' to tworzę.
Tyle.
-
Poczytaj sobie wiadomości wieczorne
Dobranoc Tobiaszku
Ps. Dla ciekawych... Napsiałem skargę, iż oskarżony irytował mnie swoim zachowanie, wypowiedziami w moją stronę
. Nie mam zamiaru więcej o tym pisać
-
-
Okej, kumam
