Skocz do zawartości

kamyk1233

Gracz
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez kamyk1233

  1. Model: Schafter Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Cena: dogadamy sie Dodatki: e transporter,up1 Coś od siebie:
  2. kamyk1233

    Nabij sobie Repke V2.

    dajcie repke oddaje, oddam po limicie
  3. Witam, Z tego co rozumiem, to najechałem na funkcjonariusza prawym przednim kołem podczas zawracania, gdy otrzymałem ostrzał. Jak można zauważyć ostrzał rozpoczął się przed "potrąceniem" oraz potrącenie było spowodowane ucieczką od "przebicia opon" - nie było to celowe. Na filmie można zauważyć, że wyprzedziłem kordon oraz zatrzymałem się na chodniku. "Kierował się" - nie ma to nic do sytuacji, po prostu wysiadł z auta i biegł. Nie rozumiem co ma to w ogóle to do danej sytuacji. Reasumując: pojazd, którym kierowałem został ostrzelany, co było skutkiem przebicia trzech opon w pojeździe - nie dostałem wcześniej żadnego binda.
  4. Nick funkcjonariusza: @vanos Data i godzina zdarzenia: 24 sierpnia 2023, 22;00 Pełen opis sytuacji: Podczas jazdy po mieście Los Santos napotkałem pościg, zatrzymałem się z boku, po czym zostały przestrzelone mi opony w pojeździe marki FBI Rancher. Według mnie opony zostały przestrzelone bez żadnego powodu, nie jechałem za kordonem, po prostu go wyprzedziłem. Również nie otrzymałem żadnego binda o odłączeniu się od pościgu - po prostu zatrzymałem się obok. Dowód, który to potwierdza całe zajście: (Nagranie od kolegi) - https://imgur.com/a/Luhhwxt Ja, kamyk1233 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin