-
Postów
149 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ RysyNaRolexie za aktualizację statusu, na wiecej pytan nie bede odpowiadal
na wiecej pytan nie bede odpowiadal
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ Owocowy za aktualizację statusu, Dziękuję Wam z całego serduszka @Obsession* @Newbie @Hub3rt-_- @Majfek. oraz całej or
Dziękuję Wam z całego serduszka @Obsession* @Newbie @Hub3rt-_- @Majfek. oraz całej organizacji Yokai.
Wszyscy jesteście siuper, nie zmieniajcie się
-
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ Chorywacja za aktualizację statusu, gz i widzimy się
gz i widzimy się
-
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ mengelke za aktualizację statusu, Gratuluje panom taxi pamietajcie za ja wspieram TSA i nie dawajcie sie tym hejterom !
Gratuluje panom taxi pamietajcie za ja wspieram TSA i nie dawajcie sie tym hejterom !
@xMimis
@Krisek.
@matrxx503.pdw
@Bej.777borys
@xereeq
@Gilaty*
@Graggy
@Szefito*
@Desterek
@Tifonik
@Speczi.
@casp3r.mvp
@jestemmallas
@SmileSlow
@SnusMasterPDW
@Kartun.exe
@prot105
@Bombowyyy
@shvxd
@matimefer;]]
@Lekorz47
@Szeryf1to
@Kopacka
@Mafi
@Milo0o
@Chorywacja
@M@g!czny
@Kierzan
@Shrepard.meow
@barox123
@miko1818
@AiO1906
@Nugetss
@GramyJokerem
@youngBambol
@Stakob
@osa8
@RysyNaRolexie
@PredkaSerwetka
@Timonik
@ZK.
@Skarek
@Szymol.
@thamian.crackhouse
@wilk1994r
@EM3RES.
@vluckydev
@Nero2115
@kleszczu1122
@Zw1jkka
@Sedzik
@aphonix
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Nie rozumiem dlaczego jak ktoś wystawia ofertę sprzedaży/kupienia vincenta 1.6 w dzia
Nie rozumiem dlaczego jak ktoś wystawia ofertę sprzedaży/kupienia vincenta 1.6 w dziale Biznesy to ten wątek jest od razu zamykany. Sprzedaż takiego auta (pewnie w okolicach 6k) wygeneruje większy zysk niż większość "biznesów", które same z siebie nie są w stanie wygenerować, żadnych przychodów (żebranie od ARCON się nie liczy). Prawdziwi biznesmeni są uciemiężeni.
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla minik.jpg za aktualizację statusu, Hej, lubisz gniazdka czy kable? oraz co sądzisz o sytuacji na temat Hantawirusa?
Hej, lubisz gniazdka czy kable?
oraz co sądzisz o sytuacji na temat Hantawirusa?
-
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ zaduzospermy123 za aktualizację statusu, mysle ze nie lubie zydow
mysle ze nie lubie zydow
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, ktos widzial tych zbujuw?
ktos widzial tych zbujuw?
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ erVIN* za aktualizację statusu, https://www.youtube.com/watch?v=lm0LPtrwars&t=530s dzięki za nagrywanie odc. na t
https://www.youtube.com/watch?v=lm0LPtrwars&t=530s
dzięki za nagrywanie odc. na terenie mojej nieruchomości - ale raczej to ci więcej niż 1,5k wyświetleń nie da. Wypaliłeś się, elo pozdro
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla makerowiec za aktualizację statusu, aha to niezle
aha to niezle
-
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ NegativE* za aktualizację statusu, Cukier puder... a dla Króliczka nic nie zostawiłeś!!
Cukier puder... a dla Króliczka nic nie zostawiłeś!!
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ ForsakenII za aktualizację statusu, https://www.instagram.com/arioch_art_works?igsh=dnYwdTZmOXZicjJ3 Bardzo polecam
https://www.instagram.com/arioch_art_works?igsh=dnYwdTZmOXZicjJ3
Bardzo polecam
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ bober.krw za aktualizację statusu, no daj ub zaraz 5 miesiac bede siedzial na nim
no daj ub zaraz 5 miesiac bede siedzial na nim
-
-
-
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla 1312jxrek za aktualizację statusu, @slodka_julka az przykro mi sie patrzy na takich ludzi jak ty https://imgur.com/a/sKb
@slodka_julka az przykro mi sie patrzy na takich ludzi jak ty
https://imgur.com/a/sKb3Xwq
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ mengelke za aktualizację statusu, bumtarararara euro nadal trwa kogo chcesz dziwczyno ja wiem PAZDANA
bumtarararara euro nadal trwa
kogo chcesz dziwczyno ja wiem
PAZDANA
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ .santiago. za aktualizację statusu, Jestem dumny, że jestem Polakiem. https://imgur.com/a/SUhnAnz
Jestem dumny, że jestem Polakiem.
https://imgur.com/a/SUhnAnz
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ TeKMistrz za aktualizację statusu, Rok bez ksieka
Rok bez ksieka
-
✮ Desterek przyznał(a) reputację dla ✮ mengelke za aktualizację statusu, serduszko dla for lajf
serduszko dla for lajf