Model: JesterID: 463 (12 na serwerze)Pojemność silnika: 2,2Przebieg pojazdu: 12000Dodatki: Full tune, brakuje tylko up1, up2, up3 , baku, przyciemnienia szyb, nitra. LPG 75l, auto Atrapa dwie małe. Cena: myślę że zaczniemy od 550k ,kt 720Coś od siebie: Super auto 12 tej marki na serwerze. Pojazd świetnie się rozpędza vmax pojazdu z up1 to z tego co pamietam 225km/h. Super auto bardzo serdecznie polecam SS’y: https://imgur.com/a/bczDPdt
Model: Sandking
ID: 579 (1 na serwerze)
Pojemność silnika: 2,2
Przebieg pojazdu: 7500
Dodatki: Full tune, brakuje tylko up2 ( auto posiada stałe 4x4 ), baku, przyciemnienia szyb, nitra. LPG 75l, auto posiada unikatowe lampy Aqua. Atrapa duża
Cena: myślę że zaczniemy od 1kk KT 1,2kk
Coś od siebie: Super auto 1 tej marki na serwerze, unikatowe lampy, świetnie się rozpędza. Hydraulika sprawia, że autem można bawić się wiele godzin,
SS’y: https://imgur.com/a/LzjJAhS
@xWolfQ przechodzi na urlop.
@Arczix. przechodzi na urlop.
Police Officer I @ADIXO przechodzi na urlop.
Police Officer I @K3nor zostaje wydalony z frakcji. Powodem jest brak aktywności.
No to jak uważasz sam ze sprzedasz przy dobrych wiatrach auto za 700 to po co wystawiać je za 800 do Licytacji jeszcze jako cena początkowa. Radzę ją zmienić i nie wprowadzać graczy w błąd
To samo pytanie mogę skierować do ciebie jak sprzedawałeś swoje auta? Jak to jest ze jak ty kupiłeś auto to stawało się droższe? Nie wiem. Kiedyś ta baza była warta więcej no ale dawno bie była w obiegu dla tego taka mała cena była.
Nazwa nieruchomości: Bazq organizacji & Klub 4Music
ID nieruchomości: 515
Cena za dobę: 600
Lokalizacja: Las Payasadas
Cena: Cena początkowa: 50k, minimalne przebicie: 5k, kup teraz: 130k
SS’y: https://imgur.com/a/TMlDWzb
Coś od siebie: Kozacka baza na około 60 pojazdów, świetny interior umożliwiający zrobić w nim świetna imprezę. Uważam że z zewnątrz budynek wygląda cudownie po prostu jest bardzo ładny. Obok wejścia można znaleźć 2 maszyny z jedzeniem. Za domkiem znajduje się wielki balkon widokowy na którym można zaparkować pojazdy lub nawet helikopter, zależnie od preferencji. Ogólnie domek jest bardzo fajny i kiedyś był bardzo rozchwytywany jako baza organizacji. Przed domkiem znajduje sie parking na 30 pojazdów które można genialnie ustawić. Jeżeli cena mi się nie spodoba to domek zostanie u mnie.
Ogólnie niektórzy są na tyle nierozgarnięci w lampach ze na aqua mówią cyan, nigdy nie spotkałem się z takimi lampami jak cyanowe sa tylko aqua ale nie ważne proponuję wymianę za sadlera 115 id ale dopłacasz.