Skocz do zawartości

miSfit.

Gracz
  • Postów

    104
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez miSfit.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. @ReBelle @Hejlo @L1on proszę o wypowiedź..
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. @Props duże mam wspomnienia i to Sara i to odwalanie na serwerze i to granie po nocach.
  8. Model: SandKing ID: 13520 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 5305.77km Dodatki: Cena: 375k do nego. Coś od siebie: Pojazd jest bardzo szybki i bardzo fajny polecam. SS’y: SandKing: vmax:
  9. Miłego dnia Panie i Panowie !! 

  10. Siema jestem Hydra mam lat 14 i mam na imię Igor inni mnie lubią drudzy nie no cóż .... Mieszkam w Niemczech w miejscowości Bramsche gram na 4life juz bardzo długo ale nadszedł ten moment gdy muszę się przywitać z cejotkami. Pozdrawiam i widzimy się na 4life !
  11. Burek SandKing czy Rancher ?
  12. To zastanów się ceju i daj znać
  13. wymiana SandKinga 2.0 hydra,klucz,licznik,fele,ogranicznik,up1 + dopłata jakaś
  14. miSfit.

    Sell/Wymiana Elegy

    wymiana za SandKinga 2.0 up1,hydra,licznik,klucz,fele,ogranicznik?
  15. Dziękuję Props przekaże mu te miłe słowa napewno się ucieszy!
  16. Proszę o spisywanie danych i udostępnianie.. Mój syn Aleksander od ponad 12 lat walczy z poważnymi schorzeniami, które mają ogromny wpływ na jego zdrowie:( Cierpi on między innymi na padaczkę lekooporną, ze zmianami ogniskowymi w okolicach czołowych, upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym, w październiku 2017 stwierdzoną niedoczynnością przysadki mózgowej (przysadka mózgowa się zmniejszyla i zdeformowala... ).. niedoczynność tarczycy, zaburzenia glikemii, niedobór masy ciała oraz całościowe zaburzenie rozwoju. Dodatkowo w lutym 2014 r. wykryto u mojego synka czaszkogardlaka ( guz ) znajdujacy się na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych.Ma również torbiel szyszynki(11mm) i mnóstwo torbieli we wszystkich możliwych zatokach wykrytych również w październiku 2017..:( rok wcześniej była tylko jedna torbiel w zatoce kinowej.. :(:(Alek nie potrafi pisać ani czytać, jego mowa jest niezrozumiała dla otoczenia.Ataki padaczkowe kończą sie utratą przytomności:(.. Praktycznie nie ma szans na zatrzymanie choroby mojego syna. Tylko dzięki terapii i rehabilitacji jest jakakolwiek szansa na lepsze życie dla Aleksandra. Jako matce dwójki dzieci jest mi czasem bardzo ciężko Potrzebne jest nam Wasze wsparcie, każda kwota jest dla nas bardzo cenna .Możesz nas wspomóc darowizną lub przekazać 1 % swojego podatku. Wpłat można dokonać na konto Fundacji. Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa Numer konta: 15106000760000 331000182615 z dopiskiem: Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia Aleksander Rafałowicz 17199 Fundacja Dzieciom" Zdążyć z Pomocą" jest organizacją pożytku publicznego KRS 0000037904. Jeśli chcą Państwo przekazać 1% podatku Aleksandrowi. prosimy wpisać w zeznaniu podatkowym następujące dane: l.Nazwa OPP Fundacja Dzieciom" Zdążyć z Pomocą" 2.Numer KRS 0000037904 3.Imię i Nazwisko: Aleksander Rafałowicz 17199 (w rubryce •• Informacje uzupełniające •• ) Napisała to moja ciocia gdy ktoś będzie myślał, że to fejk zapraszam na pw podam jej facebooka i zobaczycie, że to nie fejk... Wiem może to się wydawać dziwne nagle tak każdy chce pomocy ale zauważyłem, że jesteście w stanie pomóc a mój kuzyn w grudniu 2017 roku przeszedł ciężka operację sam bym mógł mu pomóc lecz nie mam takich środków liczy się każdy grosz i % jeśli się nie zgadzacie proszę o nie hejtowanie ani obrażanie jeśli się nie spodoba to zostawcie to dla siebie. Kilka zdjęć mojego kuzyna Aleksander https://imgur.com/a/Y99LS Z Góry bardzo dziękuję i proszę o wyrozumiałość.
  17. miSfit.

    To już czas..

    Siema mordo szkoda 3maj się
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin