-
Postów
23 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ .Luzix za aktualizację statusu, O TANICH AUTACH Z SALONÓW Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? C
O TANICH AUTACH Z SALONÓW
Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? Czy podtrzymuję swoje zdanie? Tak, ale wydaje mi się, że sprawa wygląda lepiej. Gracze chętnie dzielą się autami i razem pracują. A jak kogoś nie stać na samochód, zwłaszcza nowy, zawsze można garnąć się na pewnych warunkach do tej, czy innej organizacji. Jednak zanim spełnią wymagania, to wątpię, żeby ktoś nie miał dobrego auta lub pieniędzy na nie. Jakie polecam na początek?
BOBCAT
Jeśli chciałbyś pickupa za "psie pieniądze", na którego narzekać nie będziesz, Bobcat jest dla ciebie. Zwykłe auto 1.6 kosztuje około 15k. Przy odrobinie szczęścia może on być troszkę tańszy, lub droższy. Co możesz z nim robić? Wozić motory, dobrać warianty, a dla wybrednych tunerzy też coś na pewno mają. Jak dla kogoś 15k to za dużo, parę razy widziałem ze znikomym przebiegiem nawet na giełdzie do 10k.
BRAVURA
lub
Jeśli do tej pory wolałeś Mananę, Bravura jest dla ciebie super alternatywą. Ile kosztuje nówka? około 20-stu tysięcy. Jeśli cena cena cię przeraża, Gracze na giełdach często wystawiają auta w zaniżonych cenach. Przyjemność w prowadzeniu, oko nie boli od patrzenia, przeciętny v-max i styl. Wersja auta zależy od ciebie, ale preferuję kabriolet. Sam miałem kiedyś kilka takich samochodów, ciepło je wspominam i zdecydowanie kiedyś do furki wrócę mimo, że mam Schaftera 2.0 i Gammę 1.8. Jak dla mnie to przyzwoite auto do kupienia dosłownie "za pchły".
EMPEROR
Co do czteroosobówek miałem problem - nie mogłem się zdecydować. Ale jak czegoś szukasz 25k, Emperor wydawał się najsensowniejszy. Porządne auta tego typu sięgają od 30-40k, a mi zależało na doborze w miarę tanich zabawek. Tu byłem zmuszony skubnąć fotkę od jednego z was - @Mafi dziękuję i pozdrawiam Cię cieplutko. Dlaczego akurat Emperor? Po pierwsze przyzwoity wygląd, który nie odtrąca, poza wydaję mi się, że ma raczej przyzwoity handling. Mógłbym polecić Vincenta, ale jak dla mnie ma za niski prześwit.
Jak dla mnie, przyzwoite auta w salonowych cenach. Trzymam się oficjalnej rozpiski cen, która może być przestarzała. Prawdopodobnie znajdziesz coś ciekawego, o czym nie wspomniałem (napisałem o pewniaczkach). Nie chciałem pisać o autach wycofanych, jak Manana czy Perennial, które kiedyś były za 15k, nowiutkie. Jeśli zajrzysz na giełdę do 50k, prawdopodobnie znajdziesz wspomniane auta w niższej cenie lub coś lepszego w podobnych, o których wspomniałem. Zachęcam do przemyślanego zakupu i pozdrawiam cieplutko ♥.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ ChiefKeefSossa022 za aktualizację statusu, Tyle ode mnie. Dobranoc.
Tyle ode mnie. Dobranoc.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ GramyJokerem za aktualizację statusu, 4LIFE na MTA Trzecia wpadka SAPD z rzędu – Dowody na łamanie regulaminu frakcyjnego
4LIFE na MTA Trzecia wpadka SAPD z rzędu – Dowody na łamanie regulaminu frakcyjnego
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Z Ogromną przyjemnością Instytut Zarządzania Kulturą nominuje Pana @Magicznybudyn. do
Z Ogromną przyjemnością Instytut Zarządzania Kulturą nominuje Pana @Magicznybudyn. do odebrania tytułu Barneya i honorarium w wysokości 1500pln
W myśl uchwały podjętej przez IZK dnia 4 stycznia 2025 roku:
Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt PW w celu umówienia nadania odznaczenia.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, W związku z działaniami wywiadowczymi, które pozwoliły nam zagłębić się w działalność
W związku z działaniami wywiadowczymi, które pozwoliły nam zagłębić się w działalność Pani Juany Kocicy na przestrzeni ostatnich lat ( @Kocica_Diablica) IZK po wielogodzinnym posiedzeniu postanowiło zdegradować Panią Juanę Kocicę ze stanowiska Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4life. W trybie natychmiastowym wezwaliśmy Panią Juanę Kocicę do wydania sprawozdania z działalności na rzecz RKG, oraz do zwrotu 120.000pln na podstawie regulaminu IZK.
Nowego Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4life ogłosimy na przestrzeni najbliższych dni.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Minotaur za aktualizację statusu, Proponuję do tego co nie można robić na służbie dodać jeszcze pobieranie 600+ za godz
Proponuję do tego co nie można robić na służbie dodać jeszcze pobieranie 600+ za godzinę gry i za to rozdawać bany na 30 dni
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezes
Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezesa IZK - Pana mgr Ugandy.
Dla takich chwil - warto żyć!
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątk
WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z gościem. Rozmowa zatytułowana będzie „Dumna Europa”. Naszym rozmówcą będzie Prezes IZK oraz wieloletni wykładowca – mgr Uganda. W rozmowie na gorąco poruszymy temat wyborów na Węgrzech oraz spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, co mogą oznaczać nowe rządy Tiszy i jakie mogą mieć konsekwencje. Jakie istnieje ryzyko fałszerstw?! Bądź z nami i śledź /GP punktualnie o 21:00.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Dokładnie wczoraj zapadła decyzja w sprawie członka org. PayDay , który został uznany
Dokładnie wczoraj zapadła decyzja w sprawie członka org. PayDay, który został uznany za winnego. To przełomowy moment dla tych, którzy oczekują uczciwej i wolnej od agresji rozgrywki.
-
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Podczas układania harmonogramu, zakładałem wgranie pracy dzisiaj po licytacjach w cie
Podczas układania harmonogramu, zakładałem wgranie pracy dzisiaj po licytacjach w ciemno. Dlatego jest tam całkiem pusto. Jak dobrze wiecie, praca jest już wgrana, więc po licytacji do 23:00 ogłaszam premie zarobkową.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ B4rt3kvz za aktualizację statusu, nowa praca na 4life ma powiązanie z izraelem i epsteinem
nowa praca na 4life ma powiązanie z izraelem i epsteinem
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Jestem w trakcie pisania poradnika do farmy, pewnie pojawi się jutro. Na ten moment p
Jestem w trakcie pisania poradnika do farmy, pewnie pojawi się jutro.
Na ten moment przydatka dawka informacji:
1. Najpierw kultywacja
2. Nie zapomnij o nawiezieniu.
3. Nawozimy przed sianiem
4. Jeden silos = jeden typ zbiorów
5. Na początek polecam pszenice. Będzie najszybsza na rozwój.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Luj_dl za aktualizację statusu, Petycja o natychmiastowe usunięcie znaku stop na moście w bone i dodanie tam zwykłego
Petycja o natychmiastowe usunięcie znaku stop na moście w bone i dodanie tam zwykłego ustąp pierwszeństwa, bo sapd myślą, że mogą tam wszystko
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ DebicaFrigoIfuraSmigo za aktualizację statusu, Panowie milicjanci są faworyzowani, nie pozdrawiam.
Panowie milicjanci są faworyzowani, nie pozdrawiam.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ UwUsnyWisielec2014 za aktualizację statusu, 29-31/02/2026 serwerowy dzień szanowania ukrainców bedzie premia zarobkowa 40% nowa p
29-31/02/2026
serwerowy dzień
szanowania
ukrainców
bedzie premia zarobkowa 40%
nowa praca
dużo eventów
licytacje unikatów w barwach ukrainy
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Poradnik jak należy sprzedawać auta na skup handlarzom
Poradnik jak należy sprzedawać auta na skup handlarzom
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ RKS.Doli za aktualizację statusu, Widze ze miejsce rcon sie zwolnilo. @ZbyK.gg jak bys myslal o mnie to ja nie chce.
Widze ze miejsce rcon sie zwolnilo.
@ZbyK.gg jak bys myslal o mnie to ja nie chce.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ nadiq za aktualizację statusu, to zabawne ze pierwszy dzien po zalozeniu nowego konta dostalam mute za prowokacje a
to zabawne ze pierwszy dzien po zalozeniu nowego konta dostalam mute za prowokacje a podobno bany ucza skruchy xddd
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ nadiq za aktualizację statusu, szukajcie az znajdziecie mnie widzowie!
szukajcie az znajdziecie mnie widzowie!
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla opszt za aktualizację statusu, rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
rzygać się chce jak widzę ssy aut wspomagane przez ai
-
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Ingwill2 za aktualizację statusu, wrócę szybciej niż myślicie pozdrawiam fanów
wrócę szybciej niż myślicie pozdrawiam fanów
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla ✮ Ingwill2 za aktualizację statusu, Chłop ma nick zainspirowany postacią z hentajca co fajne posiadaczki cycków 2d dymał
Chłop ma nick zainspirowany postacią z hentajca co fajne posiadaczki cycków 2d dymał xD. Trzymajta się opuszczam forum i serwer. Do zobaczyska... Następne wcielenie to będzie o nicku flame. Żegnajcie misie kolorowe.
-
✮ LilBoy przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień końcowy czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane. Niestety muszę odpuścić ponieważ
Dzień końcowy czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane.
Niestety muszę odpuścić ponieważ nie mam wystarczająco czasu jak i głowy do tego żeby zapamiętać wpisywania dziennie jednego statusu z powodu obowiązków prywatnych dziękuje za wszystkie reakcje jak i śmieszne bądź miłe komentarze, końcowo chciałbym pozdrowić serdecznie Zbyka
Może następnym razem się uda jak będe miał do tego więcej czasu misiaki