-
Postów
83 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ PiTJ przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy Gracze! Z ogromną radością dzielę się z Wami wspaniałą wiadomością — na moim p
Drodzy Gracze! Z ogromną radością dzielę się z Wami wspaniałą wiadomością — na moim profilu właśnie przekroczyłem 500 punktów reputacji! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodą główną w wysokości 5000,00 zł.
Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy zostawić reakcję pod tym postem, w komentarzu napisać, w jakich okolicznościach zdarzyło Wam się kogoś zgłosić. Najciekawsza i najbardziej kreatywna historia zostanie nagrodzona główną nagrodą!
Przewidzieliśmy również wyróżnienia dla pozostałych uczestników. Jednocześnie pragniemy pogratulować Panu @K_R_U_K_, który rok temu został uhonorowany honorarium IZK oraz odznaczony Orderem Przyjaciół Kultury. Za wyjątkowy wkład w rozwój społeczności otrzyma Pan kolejne honorarium od IZK oraz Order „Przyjaciel dla Przyjaciół” za wybitne zasługi w zwalczaniu zachowań patologicznych na /g. O szczegółach poinformujemy wkrótce.
-
-
✮ PiTJ przyznał(a) reputację dla ✮ Spidi. za aktualizację statusu, Tu ja też z fanem, tylko Legia!
Tu ja też z fanem, tylko Legia!
-
✮ PiTJ przyznał(a) reputację dla siemazrana221 za aktualizację statusu, dlaczego zostalo usuniet moje zdjecie z pokaż swoją twarz?!?!!?!? to wysylam tu
dlaczego zostalo usuniet moje zdjecie z pokaż swoją twarz?!?!!?!? to wysylam tu
-
-
✮ PiTJ przyznał(a) reputację dla Nojhuy za aktualizację statusu, █▬█ █ ▀█▀ SAPD Odwaliło MANANE na pościgu RP! (ZOBACZ TERAZ!) █▬█ █ ▀█▀ W rolach głów
█▬█ █ ▀█▀ SAPD Odwaliło MANANE na pościgu RP! (ZOBACZ TERAZ!) █▬█ █ ▀█▀
W rolach głównych : @kondziolek, @umefor, @erorek., Dawis**
Opis sytuacji : Ogólnie zacząłem, pościg RP (tzw. FTS), i na poczatku missclickiem pojechałem, bo już chciałem zaczynać, ale sie cofłem na miejsce by odegrać. No i spoko, wiekszość, rzeczy była spoko, potem mój dobry ziomek @Bociaan wytykał im błędy jakieś, możecie przejrzeć filmik. No i było jakoś, ale wszystko sie spaprało w LV, uderzyłem wpierw w cometa na parkingu odegrałem RP "Pojazd rozbity, zdatny do jazdy"( jak robiłem ftsy, to było to poprawne a teraz nagle nie) , i na końcu jak już uderzyłem finałowo, bo nie wyrobiłem, to napisałem "Pojazd rozbity, niezdatny do jazdy" Podobnie jak w poprzednich ftsach, jedynie zapomniałem o "," . Szykowali się do FTS'a niby, wysiedli wycelowali, i wsiedli do radiolek, no i spoko mówie, bocian pobiegł bo nie chciał fts'a (Napisałem od razu na ooc "co on robi") ale nawet jak to zrypało RP, to usuwa to narracje @kondziolek. Kondziolek, potem zaczął kłamać dlaczego nie zrobili tego FTS'a i zmieniał tak by było na jego, a jak tłumaczyłem, to wymyślał coś innego. Okazało się, że jest jakaś gala, i jeden z nich tam walczył, i to też mógł być powód. https://media.discordapp.net/attachments/1248351934209851414/1264269139933925406/image.png?ex=669d41e3&is=669bf063&hm=e23d2d553721d0d2c74ec956bcb7e82032d3414e4686c9a8c8d7bb4b95d9386b&=&format=webp&quality=lossless&width=985&height=628")
-
✮ PiTJ otrzymał(a) reputację od ✮ alex* za aktualizację statusu, pozdrawiam cie skarbie
pozdrawiam cie skarbie
-
✮ PiTJ przyznał(a) reputację dla ✮ ferdeks. za aktualizację statusu, pamietajcie ze jesli wystawiacie auto na forum lub giełdzie, to jak ktos was sie zapy
pamietajcie ze jesli wystawiacie auto na forum lub giełdzie, to jak ktos was sie zapyta o tuning bo znalazł was po ogloszeniu to mozecie sobie nawymyslac co wam dusza zapragnie bo przecież mógł się doinformować
taka rada dla was ludziska /nielegal ale idzie bokiem
-