Skocz do zawartości

mako*

Gracz
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Wow
    mako* przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze! Mamy dla Was coś naprawdę nietypowego. W ostatnim czasie w raz z Panem   
    Drodzy gracze!
    Mamy dla Was coś naprawdę nietypowego. W ostatnim czasie w raz z Panem mgr Ugandą przeprowadziliśmy wśród społeczności 4life pewien eksperyment, którego celem było sprawdzenie, czy pochodzenie graczy — z obszarów wiejskich bądź miejskich — ma jakiekolwiek znaczenie w kontekście zachowań na drodze.
    Przez miniony miesiąc, za każdym razem gdy dochodziło do kolizji spowodowanej przez innych graczy, cierpliwie czekaliśmy i skrupulatnie notowaliśmy, czy sprawcy decydowali się pokryć koszty wyrządzonych szkód, będących efektem ich brawurowej jazdy.
    Na 100 takich zdarzeń jedynie 42 osoby postanowiły wziąć odpowiedzialność i zapłacić za straty. Kilka minut później, w trakcie pozornie spontanicznych rozmów, dowiadywaliśmy się, z jakich obszarów pochodzą sprawcy. Spośród tych 42 graczy, 39 zdradziło nam swoje pochodzenie — miejskie bądź wiejskie.
    Wyniki okazały się interesujące: 28 osób zadeklarowało pochodzenie z miasta, natomiast 11 wskazało obszary wiejskie. Daje to proporcję 71% graczy z miast do 29% z terenów wiejskich.
    Dla urozmaicenia badania zapytaliśmy również 10 osób, które nie zdecydowały się zapłacić za wyrządzone szkody, o ich pochodzenie. W tym przypadku odpowiedzi rozłożyły się następująco: 8 osób pochodziło z obszarów wiejskich, a jedynie 2 z miast, co przekłada się na 80% terenów wiejskich i 20% miejskich.
    Nie chcąc wyciągać zbyt daleko idących wniosków, zastanawiamy się, czy tak wyraźne różnice mogą wynikać z uwarunkowań kulturowych. Być może osoby z większych miejscowości, poprzez codzienne funkcjonowanie wśród większej liczby ludzi, są bardziej przystosowane do życia we wspólnocie? A może jest to wyłącznie kwestia wychowania i kultury osobistej?
    Jesteśmy ciekawi Waszych opinii — co o tym sądzicie?
  2. 4Love
    mako* przyznał(a) reputację dla DawidRzeznik za aktualizację statusu, https://imgur.com/a/IRDOhdG @pepsiak01 @Maras. @Marcysia @bonit.   
    https://imgur.com/a/IRDOhdG @pepsiak01 @Maras. @Marcysia @bonit.
  3. 4Fun
    mako* przyznał(a) reputację dla AdekUchiha za aktualizację statusu, chodź na piwko na przeciwko tam jest mały bar   
    chodź na piwko na przeciwko tam jest mały bar
  4. 4Like
    mako* przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? SAMD - Czy TSA -   
    Co byś wolał?
    SAMD - 
    Czy
    TSA - 
  5. 4Wow
    mako* przyznał(a) reputację dla crizi za aktualizację statusu, Dokladnie 65 lat temu Jack Brabham wygrywajac GP Portugalii zapewnil sobie drugie mis   
    Dokladnie 65 lat temu Jack Brabham wygrywajac GP Portugalii zapewnil sobie drugie mistrzostwo świata kierowców w formule 1
  6. 4Sad
    mako* przyznał(a) reputację dla Biskup.rokpoi za aktualizację statusu, https://imgur.com/ZwL75F4 idol   
    https://imgur.com/ZwL75F4 idol
  7. 4Wow
    mako* przyznał(a) reputację dla HakeSkyy za aktualizację statusu, terapia pomogła, nie gram już na 4life i czuje się lepiej   
    terapia pomogła, nie gram już na 4life i czuje się lepiej
  8. 4Love
    mako* otrzymał(a) reputację od laura.444 za aktualizację statusu, Wielkie pozdro dla wszystkich 4lifowych świrków.   
    Wielkie pozdro dla wszystkich 4lifowych świrków.

  9. 4Love
    mako* otrzymał(a) reputację od laura.444 za aktualizację statusu, Wielkie pozdro dla wszystkich 4lifowych świrków.   
    Wielkie pozdro dla wszystkich 4lifowych świrków.

  10. 4Love
    mako* otrzymał(a) reputację od laura.444 za aktualizację statusu, Wielkie pozdro dla wszystkich 4lifowych świrków.   
    Wielkie pozdro dla wszystkich 4lifowych świrków.

  11. 4Love
    mako* otrzymał(a) reputację od laura.444 za aktualizację statusu, Wielkie pozdro dla wszystkich 4lifowych świrków.   
    Wielkie pozdro dla wszystkich 4lifowych świrków.

  12. 4Like
    mako* przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Wakacyjny konkurs o $$$ Z okazji wakacji, oraz uzyskania przez Pana Ugandę tytułu zaw   
    Wakacyjny konkurs o $$$ Z okazji wakacji, oraz uzyskania przez Pana Ugandę tytułu zawodowego mgr.  ogłaszam konkurs na tajemniczą sumę pieniędzy. Dnia 1 sierpnia dojdzie do losowania kołem w ramach którego jedna z osób, które polubi ten post otrzyma nagrodę. W puli znajdować się będzie tyle pieniędzy ile otrzyma reakcji ten post x100. To znaczy, że jeżeli pod tym postem będzie 50 reakcji to konkurs będzie o 5000pln. Powodzenia!!!
  13. 4Love
    mako* przyznał(a) reputację dla Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze z okazji nadania mi najwyższego tytułu na forum ogłaszam konkurs o 5.00   
    Drodzy gracze z okazji nadania mi najwyższego tytułu na forum ogłaszam konkurs o 5.000pln. Warunkiem wzięcia udziału jest zostawienie reakcji pod tym postem i zostawienie komentarza o treści #Rafał.  Wyniki zostaną opublikowane 9 maja o godzinie 20:00 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin