-
Postów
23 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
mikrocypek.pdwfast przyznał(a) reputację dla ✮ Kretu_ za aktualizację statusu, Gratki mogę nie dostawać aut na pp za nieopłacone @prot105 @KabanoSportowy @Comandos3
Gratki mogę nie dostawać aut na pp za nieopłacone
@prot105
@KabanoSportowy
@Comandos321
@kleszczu1122
@Szyme
@mikrocypekpdw
@PredkaSerwetka
@Markop
@skibidiworriorsigma420
@matek74pl
@BlackTee
@xM4rio
@Witekk*
@RomekFarmaceuta
@figibix
@Czwart
@Boleslaw.
@spokoziomekpl
@Patryk_234e69
@TenZaufany
@e46zimowywojownik
@RaeSremmurd
@_Dragonek_
@schabowy07
@Afgan77
@LilCzips
@M3franek
@Lakieusz
@YoLo*
@Carlenopaleno
@DawidRzeznik
@driftzpdw
@WujekE39
@EnzoMinetti
@s3my
@Just_Aleks
@grvs
@CzokoszokWMajtach
@REBOB
@KIL3R.
@-VoiD-
@matrxx503
@KostekQQ
@Han_0
@Heziu
-
mikrocypek.pdwfast przyznał(a) reputację dla ✮ Hirek3 za aktualizację statusu, @prot105 @KabanoSportowy @Comandos321 @kleszczu1122 @Szyme @mikrocypekpdw @PredkaSerw
@prot105
@KabanoSportowy
@Comandos321
@kleszczu1122
@Szyme
@mikrocypekpdw
@PredkaSerwetka
@Markop
@skibidiworriorsigma420
@matek74pl
@BlackTee
@xM4rio
@Witekk*
@RomekFarmaceuta
@figibix
@Czwart
@Boleslaw.
@spokoziomekpl
@Patryk_234e69
@TenZaufany
@e46zimowywojownik
@RaeSremmurd
@_Dragonek_
@schabowy07
@Afgan77
@LilCzips
@M3franek
@Lakieusz
@YoLo*
@Carlenopaleno
@DawidRzeznik
@driftzpdw
@WujekE39
@EnzoMinetti
@s3my
@Just_Aleks
@grvs
@CzokoszokWMajtach
@REBOB
@KIL3R.
@-VoiD-
@matrxx503
@KostekQQ
@Han_0
@Heziu
Gratki widzimy sie s1
-
mikrocypek.pdwfast przyznał(a) reputację dla ✮ TeKMistrz za aktualizację statusu, Pomóżmy graczowi z naszej społeczności https://szczytnycel.pl/z/bilcza
Pomóżmy graczowi z naszej społeczności
https://szczytnycel.pl/z/bilcza
-
mikrocypek.pdwfast przyznał(a) reputację dla ✮ sicario* za aktualizację statusu, Witam Szanownych Graczy 4Life Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad
Witam Szanownych Graczy 4Life
Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad tym płakać. Głupi powód ale co zrobisz.
Również dla wszystkich nie, nie zostałem złapany tylko pewien gracz tego serwera postanowił przysłowiowo ,, Strzelić z Ucha"
Także Panie @mlody7cm ,,Na twym gardle obroża niech cię skarci dłoń Boża"
Nie ładnie bardzo się tak sprzedawać i płakać za wydalenie z organizacji.
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności mojego misia @wiedzmozabujca!!!
-
mikrocypek.pdwfast przyznał(a) reputację dla ✮ kv8us_pdw za aktualizację statusu, pokopalim
pokopalim