-
Postów
2 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Ingro przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, 100 lat 100 lat Niech 4Life Żyje Żyje nam!
100 lat 100 lat Niech 4Life Żyje Żyje nam!
-
Ingro przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Konkurs na darmowe Virgo 1.6 wygrywa @V8Power Po odbiór nagrody zapraszam na PM na fo
Konkurs na darmowe Virgo 1.6 wygrywa @V8Power
Po odbiór nagrody zapraszam na PM na forum :).
-
Ingro przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dzień 1 czekania na unbana. Słowo na dziś - gniew
Dzień 1 czekania na unbana.
Słowo na dziś - gniew
-
Ingro przyznał(a) reputację dla mlg' za aktualizację statusu, kiedy ta czworka zacznie znow szukac kolegow na eq?
kiedy ta czworka zacznie znow szukac kolegow na eq?
-
Ingro przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn
Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi.
Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.
Ode mnie to wszystko
Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
-
Ingro przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Pepsi - Czy Coca cola -
Co byś wolał?
Pepsi -
Czy
Coca cola -
-
-
Ingro przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Życzę wam wszystkim (oprócz @Piotr_Aleksiejewicz i @Jeremiasz_Rozowy ) żebyście wylos
Życzę wam wszystkim (oprócz @Piotr_Aleksiejewicz i @Jeremiasz_Rozowy) żebyście wylosowali 50 LP za zadania dzienne.