Skocz do zawartości

olafq

Gracz
  • Postów

    313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez olafq

  1. olafq

    [S]Club ID 231!

    @C Już nie do sprzedania
  2. olafq

    [S]Club ID 231!

    Model: Club V-Max: 154km/h Pojemność silnika:1.6 (Jak sie nie myle) Przebieg: 2200km Usterki: Nie bity cygan płakał jak widział Cena: 50k do negocjacji (NEGO) ID: 231 Kolor: Zieloniutki jak trawa na 4l Tuning: wyloty na masce i ogranicznik Kolor świateł: Ahhh... Takie bialutkie ze łuhuhuh SS'y:--- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Jo ba
  3. olafq

    Prośba o grafikę YodaS

    [b]Nick:[/b] YodaS [b]Rodzaj pracy:[/b] Avatar i sygnatura [b]Wymiary:[/b] jak na forum [b]Tematyka:[/b] zimowa,normalna [b]Dodatkowe informacje:[/b] Mi chodzi o to ze byś mi zrobił grafike na teraz na zime i na normalnie jak jest xd [b]Sposób wynagrodzenia:[/b]=Coś tam kopsne jak mi sie spodoba to pogadamy
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Chyba nigdy się nie doczekamy
  6. olafq

    Telefon

    Elo mam 250 zł na fona jakiego polecacie taki wiecie zeby jakas gra poszla zeby wmiara był dobry sie nie zcinał
  7. olafq

    Grafika by Roti.

    Kiedy zrobisz mi avka co napisalem
  8. Typ: [sygnatura Avatar, Banner] Avek Temat: Coś typu co tera mam Kolorystyka: Bardziej czerwona Tło:to co teraz mam na avatarze Napisy: K0F1 Rozmiar: jak avek
  9. olafq

    « Grafika by Hinox »

    miało byc z napisem K0F1
  10. olafq

    Grafika by Roti.

    Chcesz avek cos typu co teraz mam ale tlo bardziej czerwone itp i napis K0F1
  11. olafq

    « Grafika by Hinox »

    Typ grafiki: Avek Tło: takie cos jak mam tera na forum tylko bardziej czerwone tylo Napisy: K0F1 Coś od siebie: Jak bys mogl zrob to szybko Wynagrodzenie: 2x 350
  12. olafq

    Grafiki by KubaT

    Nick: K0F1 Tło do grafiki: Takie co mam teraz na forum ale żeby było bardziej czerwone Typ grafiki: Avek na forum
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. olafq

    SandKing!

    sprzedany do zamkniecia!
  15. olafq

    SandKing!

    Model: SandKing V-Max: 160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg:3493km Usterki: Nima Cena: 125k NIE DO NEGOCJACJI ID:13673 Kolor:Zielono czarno biały Tuning: Hydraulika i offroady Kolor świateł: Biały SS'y:http://imgur.com/a/TabG9 Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: YodaS
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Model: <model pojazdu> Blista Compact V-Max: <V-max pojazdu> 150 Pojemność silnika: < cm3> 1.6 Przebieg: <przebieg jaki nas interesuje> 2600 Usterki: <awarie silnika, skrzyni biegów etc.> Nima Cena: <tu piszemy od ilu licytacja bądź cena Kup Teraz> 60k do nego! ID: <ID pojazdu>7189 Kolor: <kolor pojazdu> biało-czarny Tuning: <wszystkie warianty, tuning, dodatki (LPG itd.)> All vizu Kolor świateł: <kolor świateł w pojeździe>biały SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: (OBOWIĄZKOWE, podpis gracza) YodaS
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin