Skocz do zawartości

.Luzix

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Like
    .Luzix otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, O TANICH AUTACH Z SALONÓW Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? C   
    O TANICH AUTACH Z SALONÓW
     
        Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? Czy podtrzymuję swoje zdanie? Tak, ale wydaje mi się, że sprawa wygląda lepiej. Gracze chętnie dzielą się autami i razem pracują. A jak kogoś nie stać na samochód, zwłaszcza nowy, zawsze można garnąć się na pewnych warunkach  do tej, czy innej organizacji. Jednak zanim spełnią wymagania, to wątpię, żeby ktoś nie miał dobrego auta lub pieniędzy na nie. Jakie polecam na początek?

    BOBCAT

        Jeśli chciałbyś pickupa za "psie pieniądze", na którego narzekać nie będziesz, Bobcat jest dla ciebie. Zwykłe auto 1.6 kosztuje około 15k. Przy odrobinie szczęścia może on być troszkę tańszy, lub droższy. Co możesz z nim robić? Wozić motory, dobrać warianty, a dla wybrednych tunerzy  też coś na pewno mają. Jak dla kogoś 15k to za dużo, parę razy widziałem ze znikomym przebiegiem nawet na giełdzie do 10k.

    BRAVURA
    lub

        Jeśli do tej pory wolałeś Mananę, Bravura jest dla ciebie super  alternatywą. Ile kosztuje nówka? około 20-stu tysięcy. Jeśli cena cena cię przeraża, Gracze na giełdach często wystawiają auta w zaniżonych cenach. Przyjemność w prowadzeniu, oko nie boli od patrzenia, przeciętny v-max i styl. Wersja auta zależy od ciebie, ale preferuję kabriolet. Sam miałem kiedyś kilka takich  samochodów, ciepło je wspominam i zdecydowanie kiedyś do furki wrócę mimo, że mam Schaftera 2.0 i Gammę 1.8. Jak dla mnie to przyzwoite auto do kupienia dosłownie "za pchły".
     
    EMPEROR

        Co do czteroosobówek miałem problem - nie mogłem się zdecydować. Ale jak czegoś szukasz 25k, Emperor wydawał się najsensowniejszy. Porządne auta tego typu sięgają od 30-40k, a mi zależało na doborze w miarę tanich zabawek. Tu byłem zmuszony skubnąć fotkę od jednego z was - @Mafi dziękuję i pozdrawiam Cię cieplutko. Dlaczego akurat Emperor? Po pierwsze przyzwoity wygląd, który nie odtrąca, poza wydaję mi się, że ma raczej przyzwoity handling. Mógłbym polecić Vincenta, ale jak dla mnie ma za niski prześwit.
     
        Jak dla mnie, przyzwoite auta w salonowych cenach. Trzymam się oficjalnej rozpiski cen, która może być przestarzała. Prawdopodobnie znajdziesz coś ciekawego, o czym nie wspomniałem (napisałem o pewniaczkach). Nie chciałem pisać o autach wycofanych, jak Manana czy Perennial, które kiedyś były za 15k, nowiutkie. Jeśli zajrzysz na giełdę do 50k, prawdopodobnie znajdziesz wspomniane auta w niższej  cenie lub coś lepszego w podobnych, o których wspomniałem. Zachęcam do przemyślanego  zakupu i pozdrawiam cieplutko ♥.
  2. 4Love
    .Luzix otrzymał(a) reputację od Lil_PumpGS za aktualizację statusu, ♥ SŁODZIAK POD MOIM MIESZKANKIEM ♥ https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=Muszkiew   
    ♥ SŁODZIAK POD MOIM MIESZKANKIEM ♥


    https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=Muszkiewicz%2B&check=122415
  3. 4Like
    .Luzix otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, O TANICH AUTACH Z SALONÓW Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? C   
    O TANICH AUTACH Z SALONÓW
     
        Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? Czy podtrzymuję swoje zdanie? Tak, ale wydaje mi się, że sprawa wygląda lepiej. Gracze chętnie dzielą się autami i razem pracują. A jak kogoś nie stać na samochód, zwłaszcza nowy, zawsze można garnąć się na pewnych warunkach  do tej, czy innej organizacji. Jednak zanim spełnią wymagania, to wątpię, żeby ktoś nie miał dobrego auta lub pieniędzy na nie. Jakie polecam na początek?

    BOBCAT

        Jeśli chciałbyś pickupa za "psie pieniądze", na którego narzekać nie będziesz, Bobcat jest dla ciebie. Zwykłe auto 1.6 kosztuje około 15k. Przy odrobinie szczęścia może on być troszkę tańszy, lub droższy. Co możesz z nim robić? Wozić motory, dobrać warianty, a dla wybrednych tunerzy  też coś na pewno mają. Jak dla kogoś 15k to za dużo, parę razy widziałem ze znikomym przebiegiem nawet na giełdzie do 10k.

    BRAVURA
    lub

        Jeśli do tej pory wolałeś Mananę, Bravura jest dla ciebie super  alternatywą. Ile kosztuje nówka? około 20-stu tysięcy. Jeśli cena cena cię przeraża, Gracze na giełdach często wystawiają auta w zaniżonych cenach. Przyjemność w prowadzeniu, oko nie boli od patrzenia, przeciętny v-max i styl. Wersja auta zależy od ciebie, ale preferuję kabriolet. Sam miałem kiedyś kilka takich  samochodów, ciepło je wspominam i zdecydowanie kiedyś do furki wrócę mimo, że mam Schaftera 2.0 i Gammę 1.8. Jak dla mnie to przyzwoite auto do kupienia dosłownie "za pchły".
     
    EMPEROR

        Co do czteroosobówek miałem problem - nie mogłem się zdecydować. Ale jak czegoś szukasz 25k, Emperor wydawał się najsensowniejszy. Porządne auta tego typu sięgają od 30-40k, a mi zależało na doborze w miarę tanich zabawek. Tu byłem zmuszony skubnąć fotkę od jednego z was - @Mafi dziękuję i pozdrawiam Cię cieplutko. Dlaczego akurat Emperor? Po pierwsze przyzwoity wygląd, który nie odtrąca, poza wydaję mi się, że ma raczej przyzwoity handling. Mógłbym polecić Vincenta, ale jak dla mnie ma za niski prześwit.
     
        Jak dla mnie, przyzwoite auta w salonowych cenach. Trzymam się oficjalnej rozpiski cen, która może być przestarzała. Prawdopodobnie znajdziesz coś ciekawego, o czym nie wspomniałem (napisałem o pewniaczkach). Nie chciałem pisać o autach wycofanych, jak Manana czy Perennial, które kiedyś były za 15k, nowiutkie. Jeśli zajrzysz na giełdę do 50k, prawdopodobnie znajdziesz wspomniane auta w niższej  cenie lub coś lepszego w podobnych, o których wspomniałem. Zachęcam do przemyślanego  zakupu i pozdrawiam cieplutko ♥.
  4. 4Like
    .Luzix otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, O TANICH AUTACH Z SALONÓW Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? C   
    O TANICH AUTACH Z SALONÓW
     
        Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? Czy podtrzymuję swoje zdanie? Tak, ale wydaje mi się, że sprawa wygląda lepiej. Gracze chętnie dzielą się autami i razem pracują. A jak kogoś nie stać na samochód, zwłaszcza nowy, zawsze można garnąć się na pewnych warunkach  do tej, czy innej organizacji. Jednak zanim spełnią wymagania, to wątpię, żeby ktoś nie miał dobrego auta lub pieniędzy na nie. Jakie polecam na początek?

    BOBCAT

        Jeśli chciałbyś pickupa za "psie pieniądze", na którego narzekać nie będziesz, Bobcat jest dla ciebie. Zwykłe auto 1.6 kosztuje około 15k. Przy odrobinie szczęścia może on być troszkę tańszy, lub droższy. Co możesz z nim robić? Wozić motory, dobrać warianty, a dla wybrednych tunerzy  też coś na pewno mają. Jak dla kogoś 15k to za dużo, parę razy widziałem ze znikomym przebiegiem nawet na giełdzie do 10k.

    BRAVURA
    lub

        Jeśli do tej pory wolałeś Mananę, Bravura jest dla ciebie super  alternatywą. Ile kosztuje nówka? około 20-stu tysięcy. Jeśli cena cena cię przeraża, Gracze na giełdach często wystawiają auta w zaniżonych cenach. Przyjemność w prowadzeniu, oko nie boli od patrzenia, przeciętny v-max i styl. Wersja auta zależy od ciebie, ale preferuję kabriolet. Sam miałem kiedyś kilka takich  samochodów, ciepło je wspominam i zdecydowanie kiedyś do furki wrócę mimo, że mam Schaftera 2.0 i Gammę 1.8. Jak dla mnie to przyzwoite auto do kupienia dosłownie "za pchły".
     
    EMPEROR

        Co do czteroosobówek miałem problem - nie mogłem się zdecydować. Ale jak czegoś szukasz 25k, Emperor wydawał się najsensowniejszy. Porządne auta tego typu sięgają od 30-40k, a mi zależało na doborze w miarę tanich zabawek. Tu byłem zmuszony skubnąć fotkę od jednego z was - @Mafi dziękuję i pozdrawiam Cię cieplutko. Dlaczego akurat Emperor? Po pierwsze przyzwoity wygląd, który nie odtrąca, poza wydaję mi się, że ma raczej przyzwoity handling. Mógłbym polecić Vincenta, ale jak dla mnie ma za niski prześwit.
     
        Jak dla mnie, przyzwoite auta w salonowych cenach. Trzymam się oficjalnej rozpiski cen, która może być przestarzała. Prawdopodobnie znajdziesz coś ciekawego, o czym nie wspomniałem (napisałem o pewniaczkach). Nie chciałem pisać o autach wycofanych, jak Manana czy Perennial, które kiedyś były za 15k, nowiutkie. Jeśli zajrzysz na giełdę do 50k, prawdopodobnie znajdziesz wspomniane auta w niższej  cenie lub coś lepszego w podobnych, o których wspomniałem. Zachęcam do przemyślanego  zakupu i pozdrawiam cieplutko ♥.
  5. 4Like
    .Luzix otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, O TANICH AUTACH Z SALONÓW Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? C   
    O TANICH AUTACH Z SALONÓW
     
        Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? Czy podtrzymuję swoje zdanie? Tak, ale wydaje mi się, że sprawa wygląda lepiej. Gracze chętnie dzielą się autami i razem pracują. A jak kogoś nie stać na samochód, zwłaszcza nowy, zawsze można garnąć się na pewnych warunkach  do tej, czy innej organizacji. Jednak zanim spełnią wymagania, to wątpię, żeby ktoś nie miał dobrego auta lub pieniędzy na nie. Jakie polecam na początek?

    BOBCAT

        Jeśli chciałbyś pickupa za "psie pieniądze", na którego narzekać nie będziesz, Bobcat jest dla ciebie. Zwykłe auto 1.6 kosztuje około 15k. Przy odrobinie szczęścia może on być troszkę tańszy, lub droższy. Co możesz z nim robić? Wozić motory, dobrać warianty, a dla wybrednych tunerzy  też coś na pewno mają. Jak dla kogoś 15k to za dużo, parę razy widziałem ze znikomym przebiegiem nawet na giełdzie do 10k.

    BRAVURA
    lub

        Jeśli do tej pory wolałeś Mananę, Bravura jest dla ciebie super  alternatywą. Ile kosztuje nówka? około 20-stu tysięcy. Jeśli cena cena cię przeraża, Gracze na giełdach często wystawiają auta w zaniżonych cenach. Przyjemność w prowadzeniu, oko nie boli od patrzenia, przeciętny v-max i styl. Wersja auta zależy od ciebie, ale preferuję kabriolet. Sam miałem kiedyś kilka takich  samochodów, ciepło je wspominam i zdecydowanie kiedyś do furki wrócę mimo, że mam Schaftera 2.0 i Gammę 1.8. Jak dla mnie to przyzwoite auto do kupienia dosłownie "za pchły".
     
    EMPEROR

        Co do czteroosobówek miałem problem - nie mogłem się zdecydować. Ale jak czegoś szukasz 25k, Emperor wydawał się najsensowniejszy. Porządne auta tego typu sięgają od 30-40k, a mi zależało na doborze w miarę tanich zabawek. Tu byłem zmuszony skubnąć fotkę od jednego z was - @Mafi dziękuję i pozdrawiam Cię cieplutko. Dlaczego akurat Emperor? Po pierwsze przyzwoity wygląd, który nie odtrąca, poza wydaję mi się, że ma raczej przyzwoity handling. Mógłbym polecić Vincenta, ale jak dla mnie ma za niski prześwit.
     
        Jak dla mnie, przyzwoite auta w salonowych cenach. Trzymam się oficjalnej rozpiski cen, która może być przestarzała. Prawdopodobnie znajdziesz coś ciekawego, o czym nie wspomniałem (napisałem o pewniaczkach). Nie chciałem pisać o autach wycofanych, jak Manana czy Perennial, które kiedyś były za 15k, nowiutkie. Jeśli zajrzysz na giełdę do 50k, prawdopodobnie znajdziesz wspomniane auta w niższej  cenie lub coś lepszego w podobnych, o których wspomniałem. Zachęcam do przemyślanego  zakupu i pozdrawiam cieplutko ♥.
  6. 4Love
    .Luzix przyznał(a) reputację dla Greyna.gg za aktualizację statusu, Najlepszego na ten rok misiaki :*   
    Najlepszego na ten rok misiaki :*
  7. 4Wow
    .Luzix otrzymał(a) reputację od Baxsus za aktualizację statusu, https://imgur.com/a/MP7di53   
    https://imgur.com/a/MP7di53
  8. 4Sad
    .Luzix otrzymał(a) reputację od opszt za aktualizację statusu, @Marchel gdybyś mi wtedy mi nie pomógł, nie zaszedłbym na serwie tak daleko, dzięki z   
    @Marchel gdybyś mi wtedy mi  nie pomógł, nie zaszedłbym na serwie tak daleko, dzięki za  wskazanie drogi
     

    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856
  9. 4Love
    .Luzix otrzymał(a) reputację od miczkosx2 za aktualizację statusu, PROJECT SCHAFTER - 15.02.2026 https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Mu   
    PROJECT SCHAFTER - 15.02.2026


    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856

        LUDZIE MAMY TO!!! Szafeczka kochana dostała nowy wariant, trochę się z tym bawiłem, trochę przesiedziałem na zarobkach... Ale warto było Nie porzuciłem tego projektu. Co teraz będzie następne? nie wiem. Być może skupię się na spokojnej służbie we frakcji, a może skupie się na aucie starym, ale nie wiem jakim. Auto jest warte około 457 430 PLN, a zainwestowałem około  657k PLN.
  10. 4Love
    .Luzix przyznał(a) reputację dla Pejniu za aktualizację statusu, Gratulacje wszystkim, do zobaczenia na S1 @KameleonPL @sitkenszef @KennySlovv.ASG @re   
    Gratulacje wszystkim, do zobaczenia na S1 

    @KameleonPL
     @sitkenszef
     @KennySlovv.ASG
     @realdude
     @arpek
     @Karolek2861
     @Baunn
     @Miron.gg
     @Sebastos.
     @Lupa.
     @GrabeKK
     @lukaszo447
     @Brzuskaa
     @HalfDeaD
     @mediolann.
     @AveniQ
     @Nugetss
     @Tusin
     @tomasz171
     @swi.der
     @Prohomik
     @0iqZiomal333
     @Pejniu
     @HrabiaM0nteChristo
     @LordXyz
     @DZIKAM
     @punczi420
     @Macios.
     @M4JSTERR
     @ground0
     @Sharky
     @leizoo
     @chudY.
     @Ethan
     @zyrafa
     @Supernova*
     @w1ruwa
     @wojtiTM
     @Grunt3KKX.AntyParufka
     @erVIN*
     @hoskin
     @PAPAS*
     @koziep
     @Bezo_PL
     @Kub17soN
     @cosmor.
     @ZiUtEk_24
     @PaoloBianchi
     @Koczek58
     @LuzikV2
     @lisu'
     @Koszk
     @Daxi
     @Nyxeel33
     @Kamilose98
     @Kiro0
     @A$U$
     @Barcik.
     @Dieter-Bohlen
     @Majsonekkk
     @smela991
     @eswu.
     @Bartekfal
     @Torro
     @altruista
     @szn3la
     @Pastuch.
     @Orbi.
     @Szmovsky
     @sus.exe
     @PaSi*xD
     @goatsuuu
     @WOJTEX1237
     @Oskarox61
  11. 4Sad
    .Luzix otrzymał(a) reputację od opszt za aktualizację statusu, @Marchel gdybyś mi wtedy mi nie pomógł, nie zaszedłbym na serwie tak daleko, dzięki z   
    @Marchel gdybyś mi wtedy mi  nie pomógł, nie zaszedłbym na serwie tak daleko, dzięki za  wskazanie drogi
     

    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856
  12. 4Fun
    .Luzix przyznał(a) reputację dla RKS.Doli za aktualizację statusu, Rozkaz o rozpoczęciu masowych mordów na Wołyniu wydał w 1943 roku Dmytro Klaczkiwski   
    Rozkaz o rozpoczęciu masowych mordów na Wołyniu wydał w 1943 roku Dmytro Klaczkiwski „Kłym Sawur”, dowódca ukraińskiej Powstańczej Armii i Okręgu Wołyńskiego, wraz z Iwanem Łytwynczukiem i Wasylem Iwachowem, co było elementem czystki etnicznej prowadzonej przez nacjonalistów z OUN-B. Rozkaz ten, wydany w czerwcu 1943, dotyczył likwidacji polskiej ludności w wieku 16-60 lat, mając na celu całkowite usunięcie Polaków z terenów uznawanych za ukraińskie. 

     
  13. 4Like
    .Luzix otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, POJEKT SCHAFTER - 05.01.2026 https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Mus   
    POJEKT SCHAFTER - 05.01.2026


    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856

        Witam. Od ostatniego posta zdążyłem podrasować swoje maleństwo. Skupiłem się prowadzeniu, CB-radiu i aplikacji transportowej. W samochód po zakupie włożyłem 65k z 500k. Wciąż planowana kwota do zainwestowania robi wrażeniu, ale nie przeraża jakoś bardzo, zwłaszcza, że trochę w niego włożyłem, nie wspominając o  przyzwoitych zarobkach. Teraz można spokojnie skupić na osiągach i UP4. Na razie z prowadzenia dałem UP2 i ABS, więc przynajmniej mogę nim spokojnie jeździć. Potem zobaczę, co zrobię z furmanką.
  14. 4Love
    .Luzix otrzymał(a) reputację od aphonix za aktualizację statusu, POJEKT SCHAFTER - 29.12.2025 Jak zapowiedziałem, tak robię. Podjąłem się kolejnego pr   
    POJEKT SCHAFTER - 29.12.2025


        Jak zapowiedziałem, tak robię. Podjąłem się kolejnego projektu. W zamyśle mam plan, Aby z tego wózka stworzyć szybką i elegancką furmankę. Ile na to zamierzam przeznaczyć? Na początek  niech  będzie do połowy bańki. Nie, to nie jest żart. W samochód zamierzam zainwestować 500 tysięcy. No to teraz wiadomo, że porzucę ten projekt. Tak samo, jak porzuciłem projekt gruza rok temu. A dobrze wiecie, jak zakończyła się historia z Perkiem kupionym u najtańszego cygana. 
        Tu kąsek jest bardziej łakomy. O szybką i elegancką furmankę, która będzie mi towarzyszyć przez dłuższy czas. Zaopatrzyłem się w już nowy licznik, którego czerwona poświata na pewno poprawi jego widoczność, zwłaszcza na śniegu. Jeśli trafi mi się jakiś nowy bon na licznik, na pewno pojawi się zmiana. Potem zajmę się prowadzeniem, bo ma do rzeczenia wcale nie mało, zwłaszcza odnośnie jazdy po śniegu. Będę po trochu odkładać kasę i pisał od czasu do czasu o inwestycjach.
    Baza pojazdów - 4Life MTA - 4Life MTA
  15. 4Sad
    .Luzix otrzymał(a) reputację od ddejw za aktualizację statusu, O MOTORZE, KTÓRY "NIE JEST MOTOCYKLEM" Witam. Jak wiecie, jakiś czas temu kupiłem mot   
    O MOTORZE, KTÓRY "NIE JEST MOTOCYKLEM"
        Witam. Jak wiecie, jakiś czas temu kupiłem motocykl. Maszyna niezbyt droga, a jednak okazała się nie pierwszy raz niezawodna, zwłaszcza podczas świątecznego eventu fabularnego. Chodzi o MSK-1000, jaki by nie był, bardzo go sobie chwalę. Niestety, ma jedną wadę, którą ciężko dostrzec.
        Co jest z nim nie tak? Nie da się go załadować na pickupa. Kiedyś kupiłem Waltona ND z odpowiednią paką licząc, że będę mógł go wozić min. na zloty organizowane przez 4music. Ale niestety, Walton, jak każde inne auto od cygana, okazał się w moim przypadku okazał się bezużytecznym złomem. Mając na uwadze to, że gracze często na niego polują, sprzedałem go w rozsądnej cenie.
        Niedługo później zgłosiłem problem na forum. Odpowiedź administracji wskazała na to, że ktoś się tym prędzej, czy później  zajmie. I dobrze. Ja wiem, że mają mnóstwo pracy i nie są w stanie wszystkiego ogarnąć "na już", ale błagam, admini, jak już coś wprowadzacie, sprawdźcie, czy to jest zrobione dobrze. Wierze w to, że wspomniany problem zostanie rozwiązany.
        Na czym polega problem? Na tym że jak próbuję załadować taki motor na pakę, to według panelu po SHIFT-em motoru albo nie ma, albo MSK-1000 nie jest motocyklem i opcja w panelu świeci się na czerwono.
     
  16. 4Love
    .Luzix otrzymał(a) reputację od blaki za aktualizację statusu, WYMARZONE DWA KÓŁKA Witam. Od ostatniego wpisu minęło pół roku. Powód? Życie prywatne   
    WYMARZONE DWA KÓŁKA
      Witam. Od ostatniego wpisu minęło pół roku. Powód? Życie prywatne. Jednak w końcu przełamałem się, żeby zajrzeć. Kiedy zobaczyłem, ile mam pieniędzy na koncie, postanowiłem dozbierać i sprawić sobie kolejną zabawkę. Za około 68k kupiłem sobie motor, który bardzo chciałem mieć.
    To MSK-1000. Zastanawiałem się, jak na niego odłożę, ale nie był to dla mnie problem. Na 4life miałem do uzbierania poważniejsze sumy. Motor nie ma nic, ale myślę, żeby w pierwszej kolejności zamontować wykrywacz radarów i Eatsy. Potem mogę rozważyć licznik, UP1 albo ABS. Motor na piękny czerwony lakier.
    Czemu akurat MSK? Lubię klasyczne pojazdy, a ta maszyna ma taki design i zakładam, że skoro powstał na policyjnym HPV-1000, raczej nie powinien mnie zawieść. Nowsze motory są do siebie podobne, nudne i nie robią na mnie wrażenia.
    MSK nie odbiega osiągami od przeciętnego auta(140 km/h) przy normalnej jeździe, ale na pewno sprawdzi się na węższych drogach i alejach. Miałem już Admirala odpicowanego i Perka po remoncie, więc raczej nie zaskoczy mnie już nic, na co mogę sobie pozwolić i czego potrzebuję. W takim układzie przyszedł czas na motor.
    Jak wrażenia po powrocie na 4Life? Przede wszystkim chcę podziękować właścicielowi i administracji. Jestem mile zaskoczony ostatnimi zmianami. Oprócz nowej aplikacji na motory w oczy rzuciła mi się zmiana w regulaminie serwera. Chodzi o wulgaryzmy, tak naprawde każdy ich używa raczej. Mimo, że wciąż trzeba się pilnować, gracze nie muszą w najgorszych chwilach gryźć się w język. Z jednej strony swoboda, a z drugiej odpowiedzialność. To dobra zmiana.
    Są rzeczy, za którymi po prostu tęskniłem. I cieszę się, że tu jestem. Zaglądałem na inne serwery, ale tu czuje się, jak w domu
  17. 4Wow
    .Luzix otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, PROJEKT GRUZA - RAPORT Z 02.04.2025 Dawno nie pisałem o Perku swoim. Od ostatniego po   
    PROJEKT GRUZA - RAPORT Z 02.04.2025
    Dawno nie pisałem o Perku swoim. Od ostatniego posta pojawiły się UP1 i UP2. 

    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&p=2&check=146323
    Teraz najprawdopodobniej pomyślę o liczniku albo rTransporterze
  18. 4Wow
    .Luzix otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, PROJEKT GRUZA - RAPORT Z 02.04.2025 Dawno nie pisałem o Perku swoim. Od ostatniego po   
    PROJEKT GRUZA - RAPORT Z 02.04.2025
    Dawno nie pisałem o Perku swoim. Od ostatniego posta pojawiły się UP1 i UP2. 

    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&p=2&check=146323
    Teraz najprawdopodobniej pomyślę o liczniku albo rTransporterze
  19. 4Wow
    .Luzix otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, PROJEKT GRUZA - RAPORT Z 02.04.2025 Dawno nie pisałem o Perku swoim. Od ostatniego po   
    PROJEKT GRUZA - RAPORT Z 02.04.2025
    Dawno nie pisałem o Perku swoim. Od ostatniego posta pojawiły się UP1 i UP2. 

    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&p=2&check=146323
    Teraz najprawdopodobniej pomyślę o liczniku albo rTransporterze
  20. 4Wow
    .Luzix otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, PROJEKT GRUZA - RAPORT 14.03,2025 Mamy to! licznik Perenniala został cofnięty, auto b   
    PROJEKT GRUZA - RAPORT 14.03,2025
    Mamy to! licznik Perenniala został cofnięty, auto było u lakiernika. teraz pozostaje wymiana opon. Na szczęście nie będzie to tak kosztowne, jak generalny remont silnika, Potem będę mógł spokojnie myśleć nad ulepszeniami.

    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&p=2&check=146323
  21. 4Like
    .Luzix otrzymał(a) reputację od liczetenhajs za aktualizację statusu, 4LIFE ZALANY PRZEZ ZŁOMY??? Witam. Gram już około połowy roku na tym serwerze, więc j   
    4LIFE ZALANY PRZEZ ZŁOMY??? 
    Witam. Gram już około połowy roku na tym serwerze, więc już mogę trochę o nim powiedzieć. Widziałem też, czym jeżdżą gracze i co często stoi przy ulicy. 
    Skupię się na autach od najtańszego cygana. Są to przeważnie Perenniale, Manany, Moonbeamy i obydwa Waltony. Nowych graczy na serwerze nie brakuje. Raczej nie Baska zbyt wiele kasy, więc to oczywiste, że większość kupi auto od cygana. 
    Z czasem auto takie trafia na giełdę w San Fierro lub CJa, kiedy właściciela stać na coś lepszego. Nowy gracz zamiast tam szybciej znajdzie się u cygana w Flint County. Z reguły nikt na giełdzie tego nie kupi. 
    A może wyremontować takie auto albo do tuningu. Mhm... Bo gracze na pewno się na to zdecydują... Wiem, że niektórzy tak robią, ale tak robią NIEKTÓRZY. Niektóre z nich mają silnik z pojemnością 1.2. Słyszałem, że tego silnika nie da się rozwiercić i jeśli to prawda, to ja nie widzę sensu ładować pieniędzy w takie auto. 
    Auta mają coraz większe przebiegi, a cena do przebiegu nie jest adekwatna, a cofnięcie licznika nie jest tanie. Czy a na tym serwerze jakieś złomowiska i kiedy będzie aktualizacja cennika aut? 

  22. 4Like
    .Luzix otrzymał(a) reputację od liczetenhajs za aktualizację statusu, 4LIFE ZALANY PRZEZ ZŁOMY??? Witam. Gram już około połowy roku na tym serwerze, więc j   
    4LIFE ZALANY PRZEZ ZŁOMY??? 
    Witam. Gram już około połowy roku na tym serwerze, więc już mogę trochę o nim powiedzieć. Widziałem też, czym jeżdżą gracze i co często stoi przy ulicy. 
    Skupię się na autach od najtańszego cygana. Są to przeważnie Perenniale, Manany, Moonbeamy i obydwa Waltony. Nowych graczy na serwerze nie brakuje. Raczej nie Baska zbyt wiele kasy, więc to oczywiste, że większość kupi auto od cygana. 
    Z czasem auto takie trafia na giełdę w San Fierro lub CJa, kiedy właściciela stać na coś lepszego. Nowy gracz zamiast tam szybciej znajdzie się u cygana w Flint County. Z reguły nikt na giełdzie tego nie kupi. 
    A może wyremontować takie auto albo do tuningu. Mhm... Bo gracze na pewno się na to zdecydują... Wiem, że niektórzy tak robią, ale tak robią NIEKTÓRZY. Niektóre z nich mają silnik z pojemnością 1.2. Słyszałem, że tego silnika nie da się rozwiercić i jeśli to prawda, to ja nie widzę sensu ładować pieniędzy w takie auto. 
    Auta mają coraz większe przebiegi, a cena do przebiegu nie jest adekwatna, a cofnięcie licznika nie jest tanie. Czy a na tym serwerze jakieś złomowiska i kiedy będzie aktualizacja cennika aut? 

  23. 4Like
    .Luzix otrzymał(a) reputację od liczetenhajs za aktualizację statusu, 4LIFE ZALANY PRZEZ ZŁOMY??? Witam. Gram już około połowy roku na tym serwerze, więc j   
    4LIFE ZALANY PRZEZ ZŁOMY??? 
    Witam. Gram już około połowy roku na tym serwerze, więc już mogę trochę o nim powiedzieć. Widziałem też, czym jeżdżą gracze i co często stoi przy ulicy. 
    Skupię się na autach od najtańszego cygana. Są to przeważnie Perenniale, Manany, Moonbeamy i obydwa Waltony. Nowych graczy na serwerze nie brakuje. Raczej nie Baska zbyt wiele kasy, więc to oczywiste, że większość kupi auto od cygana. 
    Z czasem auto takie trafia na giełdę w San Fierro lub CJa, kiedy właściciela stać na coś lepszego. Nowy gracz zamiast tam szybciej znajdzie się u cygana w Flint County. Z reguły nikt na giełdzie tego nie kupi. 
    A może wyremontować takie auto albo do tuningu. Mhm... Bo gracze na pewno się na to zdecydują... Wiem, że niektórzy tak robią, ale tak robią NIEKTÓRZY. Niektóre z nich mają silnik z pojemnością 1.2. Słyszałem, że tego silnika nie da się rozwiercić i jeśli to prawda, to ja nie widzę sensu ładować pieniędzy w takie auto. 
    Auta mają coraz większe przebiegi, a cena do przebiegu nie jest adekwatna, a cofnięcie licznika nie jest tanie. Czy a na tym serwerze jakieś złomowiska i kiedy będzie aktualizacja cennika aut? 

  24. 4Wow
    .Luzix otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, PROJEKT GRUZA - RAPORT 14.03,2025 Mamy to! licznik Perenniala został cofnięty, auto b   
    PROJEKT GRUZA - RAPORT 14.03,2025
    Mamy to! licznik Perenniala został cofnięty, auto było u lakiernika. teraz pozostaje wymiana opon. Na szczęście nie będzie to tak kosztowne, jak generalny remont silnika, Potem będę mógł spokojnie myśleć nad ulepszeniami.

    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&p=2&check=146323
  25. 4Love
    .Luzix otrzymał(a) reputację od Kaszi26 za aktualizację statusu, PROJEKT GRUZA - RAPORT 12.03.2025 Na dzień dzisiejszy mam łącznie 190k, w takim układ   
    PROJEKT GRUZA - RAPORT 12.03.2025
    Na dzień dzisiejszy mam łącznie 190k, w takim układzie potrzebuję około 40k. Jestem bliżej, niż dalej. W Perennialu pojawiły się felgi za Juan z moich bonów. Okazało się, że samochód miał białe koła, więc zaoszczędziłem 6k. Około kilku dni i będę mógł spokojnie jeździć. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin