.mish
-
Postów
12 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ OG.kacperek za aktualizację statusu, 161 dni i sie widzimy chyba ze mi sie znudzi czekanie i odpale sobie mta na lapku
161 dni i sie widzimy chyba ze mi sie znudzi czekanie i odpale sobie mta na lapku
-
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ norsek za aktualizację statusu, @wydechh @.mish @Muha @izereks;]] i fotograf @LodomiVV pozdro jada koty
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ OG.kacperek za aktualizację statusu, jeszcze 170dni do unban widzimy sie na serwie
jeszcze 170dni do unban widzimy sie na serwie
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ M4rcinek za aktualizację statusu, Gratulacje! Widzimy się na S1.
Gratulacje! Widzimy się na S1.
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Jaki deficyt trzeba mieć żeby wklejać wyniki rekrutacji na statusie? Kolega pyta
Jaki deficyt trzeba mieć żeby wklejać wyniki rekrutacji na statusie? Kolega pyta
-
-
✮ .mish otrzymał(a) reputację od ✮ Bartejson* za aktualizację statusu, witam czy mozna u pana pobierac jakies lekcje handlu? oczywiscie place. pozdrawiam, j
witam czy mozna u pana pobierac jakies lekcje handlu? oczywiscie place. pozdrawiam, ja mish najwiernierniejszy fan!!
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ liczetenhajs za aktualizację statusu, kto ci pozwolil jezdzic moim solairem podczas mojej nieaktywnosci? ja rozumiem ze mam
kto ci pozwolil jezdzic moim solairem podczas mojej nieaktywnosci? ja rozumiem ze mam bana na serwerze ale caly czas obserwuje co sie dzieje z legenda
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ OG.kacperek za aktualizację statusu, witam pana bulisa wiem ze nie powinenem pisać do pana z takimi informacjami ale napis
witam pana bulisa wiem ze nie powinenem pisać do pana z takimi informacjami ale napisałem apelacje o 8.00 tak tylko informuję
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ OG.kacperek za aktualizację statusu, jutro bedzie najlepszy dzien jak pujdzie pozytywnie apelacja
jutro bedzie najlepszy dzien jak pujdzie pozytywnie apelacja
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ OG.kacperek za aktualizację statusu, Fajne mam zdj w tle ?
Fajne mam zdj w tle ?
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ Dzak0b za aktualizację statusu, @bilu.sus licze na zobaczymy nowe hybrydy w lutym :-)
@bilu.suslicze na zobaczymy nowe hybrydy w lutym :-)
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ Karol.OG za aktualizację statusu, Gratuluję wszystkim i do zobaczenia na S1 @MICHULAS @kahpor @Str1k3r @Karol.OG @Dux @
Gratuluję wszystkim i do zobaczenia na S1
@MICHULAS
@kahpor
@Str1k3r
@Karol.OG
@Dux
@MunReY*
@Xenquu
@Szymaniak
@Tifonik
@CapitanDreams
@PieTrek*
@procent07
@Aiquit
@KUDYBA
@mengelke
@Terow
@Keres
@Mawolnik
@mokrykoter
@bartas_864
@Daxi
@Pause
@Jacoob*
@W1Zz4iR
@LenroX
@Maras.
@Bombay
@sziwenoo
@SK1PERR___
@.Jeremie_PingPong.
@Kujawsky.
@DZ1KUS
@XKrakroX
@KsawiKK
@PumaGuma
@Rydaa
@prokakola
@wiktoriusz12
@Stakob
@AmoreLeone
@Kempaczi
@tjuni
@Froz3n
@Toomekk
@grzesiupdw
@sewa123
@IgorRobiBara
@Markizx
@Andix
@Boch2543
@EMGies
@polaczkos
@ModerekTM
@NegativE*
@Piotrek_gs
@.Darek.
@4Money.
@bizoneq
@kekap
@Roisok
@jakupp
@MaRc3l.
@Verki
@B4rti.ILJ
@klon123123
@d0m1n1k
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ mokryjuzef.1win za aktualizację statusu, za te tunele na mc mam nadzieje ze wam ktos poda zimny barszcz i przesolone uszka
za te tunele na mc mam nadzieje ze wam ktos poda zimny barszcz i przesolone uszka
-
-
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ liczetenhajs za aktualizację statusu, Ej stary wyciągasz te łódki polubownie czy widzimy się w dziale skargi
Ej stary wyciągasz te łódki polubownie czy widzimy się w dziale skargi
-
-
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ liczetenhajs za aktualizację statusu, #freebaziu t t t zostawcie zioma
#freebaziu t t t zostawcie zioma
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ bober.krw za aktualizację statusu, Dzien 1 szkodnika. Narazie zbieram pieniadze zeby kupic konto do faceit. (aktualny st
Dzien 1 szkodnika. Narazie zbieram pieniadze zeby kupic konto do faceit. (aktualny stan konta 3 zl)
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ liczetenhajs za aktualizację statusu, kupie kazda lodke do 30k kazda kazda bo mi zarekwirowali ponton offki pisac tu albo p
kupie kazda lodke do 30k kazda kazda bo mi zarekwirowali ponton offki pisac tu albo pm
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla ✮ solty za aktualizację statusu, Kto pierwszy napisze ile to 2+2 dostaje 50k Osoby wykluczone z zabawy: @norsek @davio
Kto pierwszy napisze ile to 2+2 dostaje 50k
Osoby wykluczone z zabawy: @norsek @davio' @mish @Kameleon. @BezzY.
-
✮ .mish przyznał(a) reputację dla Kurzi za aktualizację statusu, * Nożyce aluminiowe okazały się zbyt słabe przy przeciąć płot.
* Nożyce aluminiowe okazały się zbyt słabe przy przeciąć płot.