Skocz do zawartości

Bregon*

Gracz
  • Postów

    38
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bregon*

  1. Bregon*

    Sprzedane Close

    Taktyczny ref na noc XD
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Narazie i powodzenia zbytnio nie znam jedynie co to ostatnio ugralem event twojego wykonania ktory byl spoko dostarczyl troche rozrywki powodzenia
  4. Odszedł z administracji jak i z serwera masz w dziale SDSA cos od niego pozdrawiam.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Bregon*

    Odchodze :/

    Też miałem kiedyś podobny problem wejścia odłączyłem podmuchałem by kurz wytępić wczepiłem nowy dysk nie reagowało dalej dałem stary i zaczęło trybić Może pomoże jak nie to trzymaj się ;/
  7. To ja zacznę mimo ze od 150 licka 125 Wycofuje sie
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Bregon*

    Elo

    Siemanko a juz myslalem ze kolejny co odchodzi przez kasyno ostatnio coraz modniejsze
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Bregon*

    Jester/Buffalo 1.8

    Model: Jester Buffalo Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: Obojętny Stan techniczny pojazdu: Obojętny Cena: do nego w granicach 120k Tuning: Obojetny Inne: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Bregonek
  12. za 100k moge go zabrac lecz mniejsza czesc w raty
  13. Bregon*

    Siemaneczko :D

    Dzięki wszystkim za miłe słowo i rady lecz nadal nie wiem która z prać jest najbardziej oplacalna oraz nie monotonna więc kieruje kolejne pytanie do was. Ktoś z was może robił jakieś zestawienie lub jest na forum czy tez na yt aktualne jakieś ? Był bym wdzieczny otrzymaniem wiadomosci na pw.
  14. Bregon*

    Siemaneczko :D

    Siemanko rozpoczynam kariere na serwerze i chciałem was wszystkim skromnie przywitać siemaneczko ! Od razu z zapytaniem jak to wygląda we frakcjach od wewnątrz zarobki atmosfera które są warte uwagi a które nie oraz jakie polecacie prace jak najszybciej można sie rozwinąć z początkującego gracza !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin