-
Postów
2 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium
Osiągnięcia Ingwill2
Spamer (4/4)
155
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Ingwill2
-
Święta z babcią i braciakiem, bo mama w szpitalu psychiatrycznym przez ciężką depresje. Sylwester pewnie znowu przy gierce... A nowy rok to 14 lutego pewnie znowu bez dziewczyny i zamiast świętować święto zakochanych będę świętował święto epileptyków (epilepsja nabyta po próbie samobójczej 5 lat temu) ehhhh...
