Skocz do zawartości

PanXninx

Gracz
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PanXninx

  1. No jak nie jak Chedzio Clover 1.4 czy mananka 2.2 ?
  2. Turek, infek, bullet, Windsor, stretch ????
  3. Zdecydowanie infek. Andromada czy AT-400 ?
  4. Krwawa Afryka w Ameryce Sebskiej akademii Kijowskiej indonezji. √ B.C.L.M √
  5. PanXninx

    @lock

    Nie kojarzę tego kolegę, ale zawszę można się poznać kappa
  6. PanXninx

    Masz Czy Nie Masz.

    No a jak Masz czystą ?
  7. PanXninx

    spoznione pozegnanie

    Nie znam cie, ale elo
  8. PanXninx

    KONKURS O 50.000 PLN V2!

    Nie masz siana? Zadzwoń do bociana ! Siano bym wydał na dziewczynki, bądź na wodę z Biedry, albo bym poszedł na e'bazarek i kupił jakieś luksusowe sandały, bo toć to wiosna idzie, a laczków wiosennych w chałupie ni ma... Tyle ode mnie.
  9. PanXninx

    No niestety ale..

    Nie znam cię, ale pa.
  10. PanXninx

    Odchodze

    Może też napisał dla beki "wrucę"? To jest bardziej logiczne no chyba, że serio nie wiedział, ale nie sądzę.
  11. PanXninx

    @C

    Co ma i za ile? up1,2, ogranicznik, licznik czerwony, kluczyki, fele, rejka zmienna. Cena 620k
  12. PanXninx

    @C

    Może Bullet 1.8 z jakimś tuningiem ?
  13. PanXninx

    bullet

    Kiedy byś wbił na serwer ?
  14. Możliwe, ale czasem się zdarzy kupić jestera full tune za nawet te 200k/250k
  15. PanXninx

    Proszę o lock

    Mogę się wymienić za sultana 1.8, ale byś musiał coś jeszcze dorzucić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin