Skocz do zawartości

PanXninx

Gracz
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PanXninx

  1. PanXninx

    aaa zostaje

    Trochę mnie rozwala niektórych logika, bo trujecie i oczywiście były osoby, co nawet płakały, że kostkę zamknęli, a teraz odchodzą, bo kostka zła i straciły tam majątek. Panowie po jakiego chu**a trujecie za przeproszeniem by kostka wróciła jak potem jest tylko płacz o to, że straciłeś 1kk, czy tam 2kk. Ja w ogóle nie rozumiem po co idziecie w takie stawki jak wiecie, że potem będziecie żałować i też niektórych logika dosłownie rozwala ma 1kk i zamiast kupić sobie tam tego infka, czy turka, to idzie dalej grać, bo chce mieć 2kk chodź mu te kk nic nie da ponieważ to nie jest prawdziwe życie. PS TO JEST TYLKO GRA.
  2. PanXninx

    [K] Sultan'a

    Sultan 1.8 Full visu Dodatkowo lampy, up1, fele malowane, ogranicznik
  3. PanXninx

    Kupie auto do 400k

    Sultan 1.8 Full visu Up1, ogranicznik, lampy, malowane fele Cena 385k
  4. PanXninx

    [S] Cheetah 1.8

    To jak coś pisz pw na forum, a potem się zgadamy
  5. PanXninx

    [S] Cheetah 1.8

    Dexter, to wbijasz na serwa?
  6. PanXninx

    [S] Cheetah 1.8

    Zaraz właśnie wbijam, więc mogę teraz go kupić
  7. PanXninx

    [S] Cheetah 1.8

    270k i biorę złomka =p
  8. PanXninx

    Witam.

    Cześć i czołem ????
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin