Trochę mnie rozwala niektórych logika, bo trujecie i oczywiście były osoby, co nawet płakały, że kostkę zamknęli, a teraz odchodzą, bo kostka zła i straciły tam majątek. Panowie po jakiego chu**a trujecie za przeproszeniem by kostka wróciła jak potem jest tylko płacz o to, że straciłeś 1kk, czy tam 2kk. Ja w ogóle nie rozumiem po co idziecie w takie stawki jak wiecie, że potem będziecie żałować i też niektórych logika dosłownie rozwala ma 1kk i zamiast kupić sobie tam tego infka, czy turka, to idzie dalej grać, bo chce mieć 2kk chodź mu te kk nic nie da ponieważ to nie jest prawdziwe życie. PS TO JEST TYLKO GRA.