Nie pamiętasz hasła?
Zobacz wszystkich obserwujących
17 Maja
8 Kwietnia
4 Kwietnia
28 Marca
11 Marca
10 Marca
815
1
Zobacz wszystkie aktualizacje Boyykaa
Wbijać na mój nowy traaack :>
✮ Kacperix3
that shit is lit
✮ Grzanka
Siedzę mocno w muzyce należę do labelu Polisemia
i z miłą chęcią mogę pow ze bardzo dobry traczek na początku w "intro" trochę za dużo tune ale jest progress
✮ Boyykaa
To intro miało mieć taki właśnie efekt, jakbyś gadał przez megafon i ten tune jest wykręcony na maks jak się tylko dalo, tak jak reszta tych wstawek
✮ Veon.ogf
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin