Skocz do zawartości

Dimi.

Gracz
  • Postów

    227
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Dimi.

  1. Dimi.

    [S] Deluxo 2.2

    Tylko hajs tak jak widzisz w tytule
  2. Dimi.

    [S] Deluxo 2.2

    Model: Deluxo ID: 32258 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 7926 km Dodatki: Ma prawie wszystko brakuje mu atrapy nitra up2 bo ma 4x4 oraz baku na ss chyba wszystko widać co ma Cena: Offki Coś od siebie: Autko fajne dobrze przyśpiesza ale gorzej dochodzi do vmaxu. Proszę tylko o normalne ceny. SS’y: https://imgur.com/a/Gha4sgD Edit: Rejke ma SLAVKING
  3. Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. :*

  4. 500k Pisze za Dekodera bo ma punkty
  5. 1. Nie mnie tylko kolegę bo ma punkty na forum 2. Nikt jeszcze mi tak auta nie zabrał i nie są chamscy tylko akurat trafiłem na jednego pracownika 3. Ja siebie nie ośmieszam tylko ty się ośmieszasz pisząc "była duża zadyma, zatłoczone miejsce." twoim obowiązkiem jest odgrywanie RP
  6. To w takim razie wcale nie będziesz robić RP bo jest "zadyma,zatłoczone miejsce." tylko jak graczy nie będzie to wtedy będziesz robić RP to w takim razie po co jest to całe RP 1 minute tylko stało to auto nie przesadzaj zabrałeś nam praktycznie z przed nosa ponieważ chcieliśmy wziąć prezent to nawet taki chamski jesteś ?
  7. Twój nick: J.o.K.e.R Nick osoby oskarżonej: karoy_ Powód napisania skargi: Zabrał nam szybko auto odegrał 0RP zabrał to auto gdy kolega siedział już w aucie podejrzewam, że nawet nie zrobił ss, zabrał auto było 20 sekund, czekaliśmy na prezent. Dowody: https://imgur.com/a/smOJJoB
  8. Ale nie powinieneś wcale wyzywać od dzieciaków nie było wcale takiej potrzeby żeby wjechać z takim tekstem. Jestem ciekawy czy w dzień byś również wyzywał graczy od dzieciaczków.
  9. Nick funkcjonariusza: NeKsi. Data i godzina zdarzenia: 23.12.2018 godzina 5:15 (około) Pełen opis sytuacji:Podjechałem po prostu pod mechanika wtedy napisałem że co wczoraj odwalałeś zaczął mnie wyzywać od dzieciaczków.Myślę że tylko jakieś upomnienie się przyda Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/w6Z2yi9
  10. Dimi.

    Konkurs [Emperor]

    Życzę wszystkich powodzenia
  11. Bardzo ładnie to wygląda jak dodasz jeszcze tam jakieś szczegóły to myślę że będzie jeszcze lepiej to wyglądać
  12. No przecież że nic nie robi I dopiero co dodał prace...

    Aj ten Ambitny

     

    20181206_171941.jpg

    1. .szybki

      .szybki

      Polecam zamazac slowo "para****" bo możesz bana na forum dostac za reklame

    2. Dimi.

      Dimi.

      Już,nie zauważyłem że serwer na p jest

    3. ENOMEK.
    4. Dekoder.*
  13. Szkoda że dopiero będę mógł grać 15 grudnia
  14. Deluxo Super GT czy Buffalo
  15. Myślę że wersja niebieska ładniejsza
  16. Dimi.

    Logo 4LIFE na Święta.

    1 i 2 jest bardzo ładne myślę że 2 będzie idealne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin