Skocz do zawartości

SprzedaWca.

Gracz
  • Postów

    32
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez SprzedaWca.

  1. Mam buffka Up1/3 silnik 1.8 2 klucze cb radio oraz felgi malowane na bordowo, vmax 215km/h! Napis mi na pw kiedy będziesz na serwerze dziś.
  2. SprzedaWca.

    Elegy 1.8

    Daje buffa 1.8 Up1/3 felgi malowane cb radio 2 klucze, zainteresowany?
  3. Model: Buffalo ID:25k Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:1k(Dokładnie nie pamiętam) Dodatki:Up1/3 Felgi malowane na bordowy kolor, cb radio, 2x klucze!Cena: Cw:120K Mp:2K KT:220K Coś od siebie:Pojazd szybko się zbiera ładnie wygląda i przedewszystkim jeden z fajniejszych v-maxów 210/15 km/h! SS’y:Wstawię jutro
  4. na giełdzie na felach mały przeb za 40k 1.8 to pzdr
  5. No tak samo jak up chciałbym gotówki więc wiesz no to troche lipa
  6. chciałbym pieniędzy chyba że coś dopłacisz xd
  7. Model:FCR-900 ID:Nie pamiętam Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:200km Dodatki:Podświetlany licznik na niebiesko Cena: Cw: 80 Mp: 2k KT: 135k Coś od siebie:Nic do dodania SS’y: W stawie jak ktoś sb zażyczy. Model:Premier ID:Też niestety nie pamiętam Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ponad 3k Dodatki:Ogranicznik, felgi, podświetlany licznik na czerwono, Cena: 70k do nego Coś od siebie:--- SS’y:Wstawię na życzenie. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: SprzedaWca.
  8. Zapraszam nowy odc <3

    Oraz Informacje dot. LiveStream'a!

     

  9. No i co? Trzeba wrzucić odcinek dla was <3 No i tutaj jeszcze pytanko, czy chcecie LiveStream'a dziś około 18? ! Piszcie w Komentarzach pod filmem,tutaj na forum lub po prostu na pw do mnie!
  10. No i wlatują nowe odcineczki, po nad to jeszcze odcinek z FS17! Miłego oglądania życzę! https://www.youtube.com/watch?v=s-yA6DbyjGU&t=3s i https://www.youtube.com/watch?v=ySJTdKu2t08&t=25s oraz https://www.youtube.com/watch?v=F5LwDLgxNng&t=21s
  11. I Kolejny odcinek wlatuje specjalnie dla was, miłego oglądania <3 https://youtu.be/iyVOEI-cdHQ PS. Z góry przepraszam za lagi, ostatnio coś mi Sony Vegas szaleje.
  12. Jeśli chodzi o początek materiału/filmiku to tam mi wygenerował takie ściny SonyVegas i nie mogłem tego naprawić bo w grze tak nie było.
  13. A tutaj wlatuje kolejny odc! https://youtu.be/DsoegDES2k0
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin