Skocz do zawartości

SprzedaWca.

Gracz
  • Postów

    32
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez SprzedaWca.

  1. Zapraszam bardzo serdecznie do obejrzenia mojego materiału gdzie trochę sb porozmawiałem. Mam nadzieję że odcinek wam się spodoba! Klik
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. SprzedaWca.

    Manane

    oferuję 10k (mogę coś dorzucić jeszcze)
  4. Może ktoś będzie chciał wbić! Link do Live z Farminga 17 ! https://www.youtube.com/watch?v=bbkC5_6P9u4

  5. Siemka, na wstępie chciałem wspomnieć o tym abyście rozsyłali link, który będzie podany poniżej, no i nie zapomnijcie zostawić łapki w górę i Suba. Tak więc bez zbędnego przedłużania zapraszam do oglądania. https://www.youtube.com/watch?v=kbMkwrds6Ng https://www.youtube.com/watch?v=kbMkwrds6Ng
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. No i ferie czas zacząć! :D

  9. Zapraszam na Audycje Radiową! Na Moim Radiu! Serdecznie zapraszam ! Start godzina: 19:00!! http://play-fm.panelradiowy.pl/radio

  10. Zapraszam do Słuchania Audycji, Mam nadzieję że wam się spodoba! http://play-fm.panelradiowy.pl/radio

  11. Zapraszam do oglądania nowego odcinka tym razem coś nowego na kanale! Audycja Radiowa Godzina 20:00! Nie może was zabraknąć !

  12. Zapraszam was serdecznie do Oglądania! Kolejny Odcinek tym razem o nowych możliwościach!

  13. Zapraszam do Oglądania Odc. 2 z serwera!

  14. Zapraszam do Oglądania! Kolejny odc z serwera!

  15. Wyniki Konkursu i Kolejny Odcinek!

    1. Lampi

      Lampi

      Popraw jakość mikrofonu :)

  16. Kolejny odc z serwera! oraz Wyniki Konkursu!

  17. Kupie: Premium pisz na pw na forum,serwerze
  18. Witam, na wstępie chciałem bardzo serdecznie podziękować mojemu widziwi(NaczelnYOfficial) za wykonanie owej pracy. Co prawda nie jest ona jakiejś dobrej jakości,ale widać starania i tylko to się dla mnie liczy, Jeszcze raz serdeczne dzięki! Wstawiam ten filmik, ponieważ uważam że jest on wykonany starannie(starania twórcy) i przedewszystkim dlatego że jest on śmieszny. Koniec gadania, a teraz zapraszam do oglądania! https://m.youtube.com/watch?v=iOTH9eUZ7jA Żućcie Sub'em! Mój Kanał: https://m.youtube.com/channel/UCoE2mGN7PF_Mx9ulSUkB0-A Kanał Naczelnego: https://m.youtube.com/channel/UCy5GwdjLpLRN7ecv0vxbM7Q
  19. Zapraszam do Oglądania!Konkurs - Do wygrania skiny do CS:GO, Nie może cb zabraknąć!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin