Skocz do zawartości

Aro.

Gracz
  • Postów

    355
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Aro.

  1. Sory za wypowiedz ale tak może 1 ref dzienie
  2. Kiedy powrócić na serwer ?

    1. hoskinpdw
    2. sishatenjp

      sishatenjp

      takie trudne pytania, zadawaj sam sobie.

  3. Aro.

    S Manana i Savanne

    Moze 1 ref dzienie starczy nie karać
  4. Aro.

    [K] Clovera

    @lock kupiłem samochód
  5. Model: Clover V-Max: 185 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg: 84870 Usterki: Brak Cena: Licytacja ID: 17222 Kolor: Zielony Tuning: Podświetlany licznik na zielono atrapa nitra 2 klucze ogranicznik zielone lampy rejka "CLOVERGT" wydech felgi LPG 75 litrów Kolor świateł: Zielony SS'y: http://imgur.com/a/gyEyQ http://imgur.com/a/Ltukv Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Arkusss
  6. Aro.

    [K] Clovera

    Nie dzienki ????
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Aro.

    [K] Clovera

    Model: Clover Pojemność silnika:obojętnie Przebieg: Obojętnie Stan techniczny pojazdu: Żeby jeździł Cena: Do ustalenia Tuning: Żeby były przynajmniej fele Inne: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Arkusss
  9. Aro.

    [K] - cos do 140K

    A może tak 1 ref na dzień
  10. Teraz będę grał nick Arkusss
  11. Wymiana za eurosa 1.6 elektryk 2klucze fele
  12. Pokażesz mi auto jak będę na serwie i może wymiana z twoja dopłata
  13. Aro.

    [S] Euros 1.6 elektryk

    @lock jednak samochód zostaje zemną bo nie opłaca mi się go sprzedawać bo jest jedyny na serwie bo niema więcej takich elektrycznych
  14. Aro.

    [S] Euros 1.6 elektryk

    Możliwa jest wymiana
  15. Model: Euros jedyny na serwerze V-Max: 155 Pojemność silnika: 1.6 elektryk Przebieg: 1359km [ rośnie ] Usterki: Bezwypadkowy Cena: Licytacja ID: 15575 Kolor: Szary Tuning: Fele 2 kluczę Kolor świateł: Zwykłe SS'y: http://imgur.com/a/UsXOS http://imgur.com/a/8j9Pf Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: TAK
  16. Aro.

    [K] Coś do 200k

    Euros 1.6 elektryk z felami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin