Zostałem oznaczony, to się wypowiem. Chociaż i tak te wypociny zostaną zamknięte, bo nawet nie potrafisz wypełnić wzoru...
Rozpoczynam pościg, do pościgu dołączają dwie kolejne jednostki. Po jakimś czasie, kiedy osoba ścigana podjechała na mecha, a wiadomo, że szukanie atencji w taranowaniu "psów" jest spoko, to nagle zebrał się jakiś sznur pojazdów, które oczywiście nas taranowały, utrudniały no i generalnie pajacowały. Więc jako, iż byłem największym stopniem na kanale, to powiedziałem chłopakom żeby was uspokoili. Zrobili to jak najbardziej prawidłowo. Taranowałeś, wyzywałem oraz DMowałeś pojazdem więc dostałeś słuszną kulę w łeb, a podczas transportu teleportowałeś się na event, ż a ł o s n e