Zamina na Cluba ?
Silnik 1,6 benzyna gaz V-max 150
Auto posiada UP3,Licznik czerwony,wloty (maska dach),Rejka(KOLEKTOR),Progi,Spoiler,Chb CB nie pamiętam już ale dasz flasha i 8k i zamienie
Model:Club V-Max:150 Pojemność silnika:1,6 benzyna-gaz Przebieg:11k Usterki:Niemiec płakał jak sprzedawał Cena:Licka od 50k (Jeśli cena mnie nie zadowoli ! Nie Sprzedam!) ID: Kolor:Czerony Tuning: Fele,UP3,LPG,Licznik (czerwony),Spoiler,Cb,Wloty na masce i dachu,progi,Rejestracja "KOLEKTOR" Kolor świateł:biały SS'y:giełda lv Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: MarcinOpalka
Model:Obojętne V-Max:powyżej 140 Pojemność silnika:1.6-2,0 Przebieg:obojętne Usterki:Może być klepany Cena:do 60-90k w raty ( pierwsza rata 70k) ID:obojętne Kolor:obojętne Tuning:obojętne Kolor świateł:obojętne SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: MarcinOpalka
edit/
1 Rata -70k
Model:Vicent V-Max:140 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: około 82000km Usterki: Panie nie bity !Niemiec płakał jak sprzedawał :'( Cena:Licytacja od 15k (Jeśli cena mi się nie spodoba pojazdu nie sprzedam !) ID: 4253 Kolor:Niebieski Tuning: fele,lpg,ogranicznik Kolor świateł: standard SS'y: Stoi koło giełdy lv na parkingu Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: MarcinOpalka