Skocz do zawartości

BaST3K

Gracz
  • Postów

    37
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BaST3K

  1. BaST3K

    Coś do 130k

    Cluba mam Tuning (UP3,LPG,Licznik (czerwony),Spoiler,CB,Wloty(Maska-dach),progi,Rejka "KOLEKTOR"
  2. Zamina na Cluba ? Silnik 1,6 benzyna gaz V-max 150 Auto posiada UP3,Licznik czerwony,wloty (maska dach),Rejka(KOLEKTOR),Progi,Spoiler,Chb CB nie pamiętam już ale dasz flasha i 8k i zamienie
  3. @ref Jeszcze dawajcie dalej juz nie dużo brakuje
  4. Typ:(Tune) Lokalizacja:(BluBery,Bayside Marina) Cena wynajmu 24h:obojętne Tune wymienie za auto Premier 4,400km id 382
  5. Model:Club V-Max:150 Pojemność silnika:1,6 benzyna-gaz Przebieg:11k Usterki:Niemiec płakał jak sprzedawał Cena:Licka od 50k (Jeśli cena mnie nie zadowoli ! Nie Sprzedam!) ID: Kolor:Czerony Tuning: Fele,UP3,LPG,Licznik (czerwony),Spoiler,Cb,Wloty na masce i dachu,progi,Rejestracja "KOLEKTOR" Kolor świateł:biały SS'y:giełda lv Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: MarcinOpalka
  6. BaST3K

    LOCK

    Nie jest więcej wart
  7. 60k pierwsza rata 40k 2 rata 20k
  8. Model:Obojętne V-Max:powyżej 140 Pojemność silnika:1.6-2,0 Przebieg:obojętne Usterki:Może być klepany Cena:do 60-90k w raty ( pierwsza rata 70k) ID:obojętne Kolor:obojętne Tuning:obojętne Kolor świateł:obojętne SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: MarcinOpalka edit/ 1 Rata -70k
  9. dam 80k w ratki pierwsza rata 25k
  10. Model:Vicent V-Max:140 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: około 82000km Usterki: Panie nie bity !Niemiec płakał jak sprzedawał :'( Cena:Licytacja od 15k (Jeśli cena mi się nie spodoba pojazdu nie sprzedam !) ID: 4253 Kolor:Niebieski Tuning: fele,lpg,ogranicznik Kolor świateł: standard SS'y: Stoi koło giełdy lv na parkingu Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: MarcinOpalka
  11. BaST3K

    Sprzedam qada

    Dam 22k jak dorobie Albo w raty mam 6k
  12. BaST3K

    Infka

    Dam Pereniala za infka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin