Skocz do zawartości

PVK.

Gracz
  • Postów

    5 223
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    20
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PVK.

  1. Model: FCR - 900 V-Max: 180km/h z tapem Pojemność silnika: 1,6 Przebieg: 5500km Usterki: Brak Cena: CW: 50 tyś, MP: 5 tyś. KT: 105 tyś. ID: 7009 Kolor: Ciemny Niebieski Tuning: Owiewki. Kolor świateł: Standard Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pawełek. Model: Buffalo V-Max: 175km/h Pojemność silnika: 1,6 Przebieg: 5400km Usterki: Brak Cena: CW: 50 tyś, MP: 5 tyś, KT: 90 tyś. ID: 444 Kolor: Czerwony Tuning: Felgi 1074, LPG 25L Kolor świateł: Standard Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pawełek. Model: Previon V-Max: 145km/h Pojemność silnika: 1,6 Przebieg: 0.00km Usterki: Brak Cena: CW: 0 tyś, MP: - - - KT: - - - ID: 12969 (4-3 na serwerze) Kolor: Zielony ciemny Tuning: Felgi 1083 Kolor świateł: Sryjne Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pawełek. Model: Manana V-Max: 135-140km/h (?) Pojemność silnika: 1,8 Przebieg: 55km Usterki: Brak Cena: CW: 1000 PLN, MP: - - - KT: 7500 tyś. ID: 12457 Kolor: Niebieski Tuning: Felgi 1073 Kolor świateł: Seryjne Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pawełek. Model: Intruder V-Max: 145km/h Pojemność silnika: 1,6 Przebieg: 400km Usterki: brak Cena: 15 tyś. ID: 13866 Kolor: Czarny Tuning: Felgi 1073 Kolor świateł: Seryjne Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pawełek.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. PVK.

    Nara ite sprawy

    Burdel nie jest moj I co Ty chcesz wyjaśniać? a to zawiechy bez podstawne, a to degrady, nie no spk.
  11. PVK.

    Nara ite sprawy

    Ciebie nie pozdrawiam bo ciagle jestesmy w kontakcie
  12. PVK.

    Nara ite sprawy

    Z głową mam wiele problemów, ale Ty już dobrze wiesz czemu
  13. PVK.

    Nara ite sprawy

    Eldoka, odchodzę z 4life ze względu iż nic mnie już tu nie trzyma. Pozdrawiam kilka osób na które mogłem liczyć. ZbyKlon - Najlepszy ziomek, kontakt mamy więc jak coś pisz XQward - Pomocny i miły ;> Kasia105 - Szkoda że odeszłaś, eldo Baker - Nie spodziewałem się. KryptoN - Najlepsza morda na swiecie. BartekZRK - Za danie szannsy w SAPD Hyak - Patrole i te sprawy. (SAPD) hsdf - Trochę się już nie widzieliśmy, ale warto wspomnieć Tych co pozdrawiam środkowym nie napiszę, ale jest ich wielu Eldoka!
  14. PVK.

    Przeprosiny dla Zbyka

    Nie wybaczam, rozgrzeszenie nie udane. XDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin