-
Postów
65 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla ✮ Fl0yd za aktualizację statusu, Witam, dobry wieczór. Pozdrowienia z LV - o to moja pocztówka uguem
Witam, dobry wieczór. Pozdrowienia z LV - o to moja pocztówka uguem
-
-
-
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, U W A G A — MTA 4LIFE Dzisio wieczór wstawiym MEGA SIEKIERA INFO — ino konkret, ino b
U W A G A — MTA 4LIFE
Dzisio wieczór wstawiym MEGA SIEKIERA INFO — ino konkret, ino bez ściemy. Nie mam zamiaru wbijac, wstawiam info dla całej ekipy — czytajcie uważnie, bo to będzie kozackie.
Trzymać telefon pod ręką i łapać powiadomki!
MTA 4LIFE — nasz teren, nasza sprawa.
#Siekiera #4Life #ŚlunskieKlimaty
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, [OGŁOSZYNIE] POLSKI ZWIĄZEK GITŌW NA WOLNOŚCI – REKRUŚ NIEDŁUGO STARTUJE! Ej, słōchaj
[OGŁOSZYNIE] POLSKI ZWIĄZEK GITŌW NA WOLNOŚCI – REKRUŚ NIEDŁUGO STARTUJE!
Ej, słōchaj no bajtlu!
Polski Związek Gitōw na Wolności wraco do gry, a niedługo ruszo rekrus!
Jak mosz w sobie ogień, lojalność i nie pierdzisz w stołek, to moze być, że właśnie ciebie szukōmy.
Kto my?
My som gitōwa ekipa, co trzimie sie jak bracia.
Na dzielni godajōm o nos z respektym – bo my robimy swoje, z honorem i bez kapusiarstwa.
Jak wejdziesz do nos, to już nie bajzel, ino rodzina.
Kogo szukōmy:
Chłopōw i dziołchōw, co majōm łeb na karku,
Takich, co sie nie boją roboty ani gadki,
Lojalnych i konkretnych,
Ludzi, co wiedzōm, że ferajna to świynto rzecz.
Co ci damy:
Nasze barwy i respekt na serwerze,
Ekipę, co zawsze za tobōm stoji,
Akcje, przygody i dobre klimaty RP,
Możliwość pokazać, żeś nie byle kto.
Rekrus startuje wkrótce – trzim pozōr na forum, bo jak przegapisz, to potem ino żal zostanie.
Kontakt:
Jak bydzie oficjalny temat rekrusi, to sie tam wpisz i pokaż, że mosz jaja (albo charakter ).
kontakt do mnie albo do @MarcinKonskaPyta
-
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla ✮ matimefer;]] za aktualizację statusu, siema kumple powrut szaralt sziker szponty i rozkminki wyjda 31.08 na dzien egzekucji
siema kumple powrut szaralt sziker
szponty i rozkminki wyjda 31.08 na dzien egzekucji
-
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla xeytzzz za aktualizację statusu, TWORZE NA ZAMOWIENIE GLEBE POD CUSTOM ID I NIE TYLKO ( NA PRZYKLAD SCHAFTER ) 1k/szt
TWORZE NA ZAMOWIENIE GLEBE POD CUSTOM ID I NIE TYLKO ( NA PRZYKLAD SCHAFTER ) 1k/szt ( PIERWSZY KLIENT ZADOWOLONY ) ( DLA STAŁYCH KLIENTOW ZNIŻKI )
TWORZE NA ZAMOWIENIE GLEBE POD CUSTOM ID I NIE TYLKO ( NA PRZYKLAD SCHAFTER ) 1k/szt ( PIERWSZY KLIENT ZADOWOLONY ) ( DLA STAŁYCH KLIENTOW ZNIŻKI )
TWORZE NA ZAMOWIENIE GLEBE POD CUSTOM ID I NIE TYLKO ( NA PRZYKLAD SCHAFTER ) 1k/szt ( PIERWSZY KLIENT ZADOWOLONY ) ( DLA STAŁYCH KLIENTOW ZNIŻKI )
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla FullaN za aktualizację statusu, Siema dlaczego wstawiasz na discord zdjęcia nieznajomych kobiet? W dodatku obejmuje i
Siema dlaczego wstawiasz na discord zdjęcia nieznajomych kobiet? W dodatku obejmuje ich tyłek w miejscach publicznych. Proszę o wypowiedź tutaj w tym poście. Nie szanujemy tutaj zboczencow. Oto dowód z jednego discorda:https://imgur.com/a/xONBy72
Przyszły support, pracownik frakcji SARA kpina.
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla ✮ mlnk za aktualizację statusu, dobra nara najwazniejsze ze wporzoziutek dalej sie trzyma szukajcie az znajdziecie
dobra nara
najwazniejsze ze wporzoziutek dalej sie trzyma szukajcie az znajdziecie
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla ✮ mlnk za aktualizację statusu, a tu nutka na dzis jeszcze dla gitkuw a nie spokocwaniakuw
a tu nutka na dzis jeszcze dla gitkuw a nie spokocwaniakuw
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla ✮ shvxd za aktualizację statusu, szaralt dla wszystkich mordziatych @azbestuwa @Al*Pacino @LionelMessi @MakaroniK* @ml
szaralt dla wszystkich mordziatych @azbestuwa @Al*Pacino @LionelMessi @MakaroniK* @mlnk @Mlonskyy @mocarzzz_ @pokatipetke @skinnypablo @swag283 @szaroP56;]] @trapczan @WujekMou @youngflyonthetrack @yyyyyy i gruby widzimy sie za 11lat
-
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla hjpr za aktualizację statusu, We wtorek muszą być automaty...
We wtorek muszą być automaty...
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla ✮ wrum za aktualizację statusu, Jeśli chciałbyś sesję swojego autka w wysokiej jakości (do 8k - Ultrawide), z wykorzy
Jeśli chciałbyś sesję swojego autka w wysokiej jakości (do 8k - Ultrawide), z wykorzystaniem aparatu i płatnych modów graficznych, zapraszam do kontaktu
Tutaj kilka fotek z dzisiaj na zamówienie @Felixele
więcej zdjęć tutaj
discord - wrum7
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla mlg' za aktualizację statusu, #freemocarz #freeskinnypablo
#freemocarz #freeskinnypablo
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla azbestuwa za aktualizację statusu, #freemyboyz rip mocarz i chudy pawel
#freemyboyz rip mocarz i chudy pawel
-
-
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla azbestuwa za aktualizację statusu, odpaliłem mta na mikrofali, szarałt
odpaliłem mta na mikrofali, szarałt
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla azbestuwa za aktualizację statusu, siewka, choroba nadal postępuje. big szarałt tu maj hombojs @plugg @bomboclaat @zakre
siewka, choroba nadal postępuje.
big szarałt tu maj hombojs @plugg @bomboclaat @zakrecony_chlopaczek73 !!!
-
✮ skinnypablo przyznał(a) reputację dla Wantedmax za aktualizację statusu, GAY GORDOS BOUFON BOUTIQUE @plugg
GAY GORDOS BOUFON BOUTIQUE
@plugg