Skocz do zawartości

.Sw

Gracz
  • Postów

    35
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .Sw

  1. .Sw

    Pojazd do 250K

    Zdjęcie oraz ID poproszę Zdjęcie bym poprosił
  2. .Sw

    Zlot na 1/4 mili by Ryju

    Rób więcej takich zlotów na G1, z chęcią będę jeździł
  3. .Sw

    Pojazd do 250K

    Model: - Pojemność silnika: Od 1.6 wzwyż Przebieg pojazdu: - Cena: Do 250k Dodatki: - Coś od siebie: Oferty pojazdów do 250k
  4. .Sw

    Oznacz odwalacza

    Wam w żyć dom zoro, @xWolfQ @CiasteK* @xXkozakXx @Minotaur @Pauli*
  5. .Sw

    https://imgur.com/a/LpRSkWS

    Ciekawe kto to wszystko zorganizował? Hmm ;]

    1. Ryju

      Ryju

      A jo wim pewnie jakiś odwalacz

  6. Mimo tego @Szender - złapię cię i sprawdzę twoją apteczkę!

    Gratulacje!

     

  7. 25 Lipca 2018, 22:32      vehicle-transfer       shotx
    109593
                         Niku                     
    1685
    ID pojazdu: 27027
    Cena zakupu: 2 000,00 PLN

     

    Kiedyś to było, nie to co teraz że manany 1.4 chodzą po 5k :C

    1. Miniek_
    2. lcarix

      lcarix

      fellq to powinien zostać ukarany i to porządnie za to jego zawyżanie, nie widziałem jeszcze od niego auta w normalnej cenie...

  8. Twój nick: .Sw Nick osoby chwalonej: @SpeedPowerPL Przebieg akcji: Odbiera zgłoszenia o porzuconych pojazdach, bardzo szybki czas dojazdu oraz reakcji - uprzejmy, szybkie oraz precyzyjne RP. Moim zdaniem, wzorowo wykonuje swoje obowiązki. Dowody: https://imgur.com/a/P4nAjdW
  9. Dostaje niekontrolowanego orgazmu jak widzę te śliczne łapki, kocur
  10. .Sw

    Ale ta pogoda zmienna ostatnioo :/

    Jak tam leci weekendzior

    1. XQward
    2. .Sw

      .Sw

      Zaraz poniedziałek a ten balety kręci, chulaj dusza piekła nie ma no. Jak ja ci zazdroszczę 

  11. Brak jakichkolwiek kar od założenia konta (tj. 2017 kwiecień)
  12. Z dobrymi chłopakami @DARK_SHADOW @Teddy. @Terrorysta @Dawidek.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Worthless @RIPSONx  2. Najlepszy Administrator/ka: @SP. @ENOMEK 3. Najlepszy RCON/ka: @Lukasz1393 @Zebra 5. Najlepsza frakcja: SAMD  6. Gracz non stop grający na serwerze: @RIPSONx Nocny @Wiesi3k. 7. Najlepsza Organizacja: Dark Eagle 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @AdiK. 9. Eventowiec miesiąca: @ENOMEK oraz @Worthless 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Ryju 11. Najlepszy prezenter: @kolin2310 @KacperDyszka 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @CiasteK* #puszczanie_muzyki_z_subwoofera 14. Najlepszy tuner: @kolin2310 @oof 17. Przegryw miesiąca: @NightMare* 18. Najbogatszy Gracz: @SP. Głos Zatwierdzony - Zastępca Dyrektora @Qumik!
  15. .Sw

    Co wiesz o osobie wyżej?

    Kubica, jak na kubicę przystało, elegancki - oraz szybki
  16. .Sw

    Co wiesz o osobie wyżej?

    Wspólnie w akademii PS: podczas egzaminu robił rosół
  17. .Sw

    Prośba o grafikę - Pessu*

    @fusend był pierwszy, więc się dogadajcie. Jak coś jestem otwarty na pytania.
  18. .Sw

    Prośba o grafikę - Pessu*

    Chodzi o coś takiego pokroju?
  19. W sumie nie powinienem, ale niech będzie dla niego pamiątka. Widok 5 supporterów na powrocie do gry bez S2 musi być przerażający XD
  20. Ajj, nie tak miało być! Trzymaj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin