-
Postów
1 352 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia Vogel
Spamer (4/4)
536
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Vogel
-
Witam chciałbym wytłumaczyć co się zdarzyło na nagraniu które przysłał gracz o nicku MLODY gdy jechałem oddać ładunek do sf i chciałem zerknąć na mapę to muszę nacisnąć przycisk Fn na klawiaturze lecz przez przypadek nacisnąłem klawisz z znakiem windowsa przez co gra mi się zminimalizowała wróciłem do gry najszybciej jak mogłem lecz nie zauważyłem, że gdy gra mi się zminimalizowała w kogoś uderzyłem dziękuje to wszystko z mojej strony
