-
Postów
793 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, JARZYNA MIAŁ URODZINY POJECHAŁEM NA MŁOCINY RANO KAC DOPIERO PRZYSZEDŁ GDY MIJAŁEM WA
JARZYNA MIAŁ URODZINY POJECHAŁEM NA MŁOCINY RANO KAC DOPIERO PRZYSZEDŁ GDY MIJAŁEM WAWRZYSZEW
-
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla ✮ SirHerbatnik* za aktualizację statusu, To teraz jesli nie masz rangi, sprzedasz baze cikenowi?
To teraz jesli nie masz rangi, sprzedasz baze cikenowi?
-
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla Kumi za aktualizację statusu, Witam czy jest dostepny pojazd 4 kwietnia na Rodos? Zniżka po znajomości, prosze o pi
Witam czy jest dostepny pojazd 4 kwietnia na Rodos? Zniżka po znajomości, prosze o pilna odpowiedź.
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla ✮ TeKMistrz za aktualizację statusu, Rok bez ksieka
Rok bez ksieka
-
-
-
-
-
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla ✮ Addiction za aktualizację statusu, Szanowni Motocykliści! Zimą droga nie wybacza błędów. Mróz, śliska nawierzchnia, ogra
Szanowni Motocykliści! Zimą droga nie wybacza błędów. Mróz, śliska nawierzchnia, ograniczona widoczność i sól na jezdni sprawiają, że nawet prosta trasa może stać się pułapką. Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest ważniejsze niż sezonowe ambicje — wróć do domu całym i zdrowym.
-
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, ale jeblo
ale jeblo
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla ✮ liczetenhajs za aktualizację statusu, kupie kazda lodke do 30k kazda kazda bo mi zarekwirowali ponton offki pisac tu albo p
kupie kazda lodke do 30k kazda kazda bo mi zarekwirowali ponton offki pisac tu albo pm
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla ✮ liczetenhajs za aktualizację statusu, #freebaziu t t t zostawcie zioma
#freebaziu t t t zostawcie zioma
-
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, serdecznie zapraszam na nowe wydanie gazety białostockiej
serdecznie zapraszam na nowe wydanie gazety białostockiej
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla czeski_film za aktualizację statusu, Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjaln
Witam wszystkich zgromadzonych przed teleodbiornikami. Dzisiaj w wieczornym, specjalnym wydaniu gazety białostockiej wywiad z graczem @mendyx.. Uważam że gracz ten jest naprawdę bardzo ciekawą i barwną postacią na scenie polskiego MTA. Zapraszam do lektury.
C - Castorama
M - mendyx.
C: Witam z tej strony naczelnik gazety białostockiej, mgr.inż. matthew_maczete, czy chciałbyś udzielić krótkiego wywiadu na ramach gazety białostockiej dodatek biznosowy MTA?
M: Witam to ja mendyx, tak chciałbym.
C: Super, zaczynajmy!
C: Zacznijmy od początku, przedstaw się zgromadzonym .
M: Hej, nazywam się Patryk, mam 18 lat pochodzę z Zielonej Gury
C: Od kiedy grasz w MTA?
M: Haha, odkąd tylko pamiętam, sięgam pamięcią do 2018 roku kiedy tato kupił na święta nootebooka toshiby i pobrałem mta i tak się zaczeło
C: Okej to ciekawe też miałem nootebooka toshiby, dobrze to wspominam
M: Haha no dobry sprzęt
C: Co cie jara?
M: No lubie pończochy kabaretki...
C: W sensie co cie jara w grze w MTA
M: Haha no sorki, głównie to handel na giełdzie, mój tato jest handlarzem aut irl i jakoś tak chciałem byc jak on
C: UU szacun, mój jest strażakiem
M: UUU szacun, mój wujek jest strażakiem
C: Może służą w tej samej jednostce
M: Haha no może
C: To jeszcze na koniec w co polecasz inwestować?
M: Z niskim ryzykiem to obligacje skarbowe a jeżeli masz jaja to krypto,złoto i punkty premium
C: Dziękuje za wywiad
M: Dziękuje, musze spadac zjesc kolacje
C: UUU a co jesz
M: kanapke z pasztetem
C: Smaczego
M: Dziękuje
Dziękuje za chwilę poświęconego czasu, dajcie znać czy wywiad się podobał, zostawcie reakcje i suba z dzwoneczkiem wpadnijcie równiez na naszego X'a (dawniej twitter)-gazeta białostocka.Czesc!
-
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla CW4LL3S za aktualizację statusu, @Czapla* Dlaczego podajecie informacje nie zgodne z prawdą? https://imgur.com/a/SHAFX
@Czapla* Dlaczego podajecie informacje nie zgodne z prawdą? https://imgur.com/a/SHAFXRl Jakie wyzwiska w stronę szkoleniowca? Jaka ucieczka od konsekwencji? Proszę uargumentować tutaj ładnie, bo czuje się oczerniony xD
-
Wantedmax przyznał(a) reputację dla ✮ Pozegnanie za aktualizację statusu, Powalone że ¾ serwera bierze do siebie jakąś grę 20 letnia. Rozumiem że liczą każdy p
Powalone że ¾ serwera bierze do siebie jakąś grę 20 letnia. Rozumiem że liczą każdy pieniądz ale w grze?! Ludzie to tylko gra i wyzywanie się nie jest na serio! Żałosne jest też to że płaczecie o 50pln(waluta serwerowa) jak ktoś w easy wywali. Zobaczcie na oczy że to tylko GRA, nie macie tutaj jednego życia a ile chcecie.
-
-
-
Wantedmax otrzymał(a) reputację od Giizia za aktualizację statusu, Moja szczera reakcja z dnia dzisiejszego
Moja szczera reakcja z dnia dzisiejszego