Skocz do zawartości

Vito*

Gracz
  • Postów

    145
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Vito*

  1. Vito*

    COŚ DO 1.2 MLN

    Jakie lampy ? Jaka cena ? Jak zejdziesz z ceny to pomyślę. jaka cena ? czego brakuje do ft ? Cena? Czego brakuje do FT ? cena? czego brakuje do ft ? Cena ?
  2. Vito*

    COŚ DO 1.2 MLN

    Model: Coś fajnego Pojemność silnika: Coś fajnego Przebieg pojazdu: Szczerze? mam to gdzies, Cena: do 1.2 MLN Dodatki: Obojętnie Coś od siebie: Tylko nie perki i manany!
  3. Model: Bullet ID: 41475 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 25506,7km Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (R0 VITO), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB , Dodatkowy klucz, LPG 75, Przyciemnianie szyb 20%, Moduł ABSCena: Oferty Coś od siebie: Sprzedam lub zamienię za coś ciekawego moją perełkę, jaką jest BULLET. W moim posiadaniu dosyć sporo czasu, lecz pora teraz na coś innego. Pojazd zrobiony elegancko, jego v max wynosi 250 km/h!
  4. Vito*

    [Konkurs] Darmowe 5000PLN!

    5k sie przyda @Arsik*
  5. Oczywiście że będzie dodatkowe 10k do zakupu Hotknife
  6. 30k na rejestracje bo tutaj się nie kliknęło, a tutaj jest krzywo ;/ 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin