Witam, jako że dostałem możliwość wypowiedzi to tak uczynię.
Od sporego czasu mamy wykupione te 3 domy, które są tzw. Bazą organizacji, zważając na to że nie ma blipów dalej, przed czy po, nasze 3 posiadłości posiadają jedną drogę.
Po 2. Zróbcie granice, bo auta nikomu nie przeszkadzały, tylko "szarańcza" w postaci rekrutów SARA, pomijając że skaczą i skracają ciągle szuka sobie dziury w całym, tyle ludzi przez tyle czasu jeździła i nic to zawsze sie znajdą tacy.. Spójrzcie jak śmiesznie to wygląda, ulica nalezy do naszych posiadłości a tu cyk.