Skocz do zawartości

Vito*

Gracz
  • Postów

    145
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Vito*

  1. Model: Fortune ID: 58133 Pojemność silnika: Zabójcze 1.200dm3 Przebieg pojazdu: około 102k Dodatki: spoiler (1023), felgi (1077), moduł UP3, niestandardowe lampy (███)Cena: OFERTY Coś od siebie: Piękny szpanerski pojazd, o bardzo drogim tuningu, same podświetlenie świateł to koszt 160k! Koszt samodzielnego zamontowania UP3 to 30k + dola, zapraszam do składania ofert. Jeśli cena mnie nie zadowoli - nie sprzedam. SS:
  2. Kolejny piękny dzień na cudownych lagach serwera :D 

    1. juzek.
    2. Lyon*

      Lyon*

      Spokojnie jeszcze tylko 2 tyg. ;(

      Lub więcej. 

  3. Vito*

    Elegy

    Nie aktualne, zakupiłem na serwerze.
  4. Vito*

    Elegy

    Model: Elegy ID: nie ma znaczenia Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: nie na znaczenia Dodatki: mile widziane upy, lampki.Cena: do 550k Coś od siebie: dawac oferty w komentarzu SS’y: =
  5. Biorę udział, pozdrawiam.
  6. Vito*

    Kolejny konkursik

    @SiupaBlend @Karem Bieremy udział!
  7. Niestety nie mam ss bo mialem format, ale chce pozdrowić moją ekipę @KoSa098 @KajvBB @Karem @SiupaBlend @BITBIGOS i całą organizację ToS! A co do autka, chętnie je przygarnę ^^
  8. Sprzedany na serwerze @LOCK
  9. Model: SabreID:32440Pojemność silnika:2000cm3Przebieg pojazdu:1900 lecz rośnie.Dodatki: felgi (1082), moduł UP1, moduł UP2, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)Cena: CW: 300k | MP: 10KCoś od siebie: Jeśli cena pojazdu nie spodoba mi się, to nie sprzedam. Pojazd jest bardzo zrywny, szybki oraz znakomicie nadaje sie na wyscigi.SS’y: https://imgur.com/a/Icwxbdw
  10. Twój nick: Vito* Nick osoby chwalonej: Asn. Calvin. lewypalijana oraz Kapselel Przebieg akcji: Zdzieranie asfaltu, oraz położenie nowej, wszystko przeprowadzone w bardzo dobrym poziomem i dokładnością. Data i godzina akcji: Jakoś przed 1:00 do prawie 2:00, 2020-03-16 Dowody: SS: https://imgur.com/a/uoyaz8E
  11. Vito*

    Do zobaczenia!

    Trzymaj się, mam nadzieję że wrócisz bez zerowania! Nigdy cie nie zapomne, z fartem
  12. Ogółem to eleganckie auto, powodzenia wszystkim.
  13. Proponuję wymianę za te dwa pojazdy: Buffalo - 7912 Club - 58164
  14. Może tutaj się uda heh @BITBIGOS
  15. Vito*

    Konkurs o 10.000PLN

    Biorę udział @BITBIGOS dawaj też bo będzie na up1 :v
  16. Wykonywanie ? Gość mi rozstrzelał opony za twoją głupotę, rozumiem że jesteś dzieckiem/nastolatkiem ale to cie nie usprawiedliwia, we frakcji musisz myśleć co robić. Brak dowodów ? SSy, logi serwerowe oraz te w skardze, ponadto się przyznaliście, a czytać ze zrozumieniem potrafię, w przeciwieństwie do ciebie.
  17. Powiedz mi czy ja się po potrąceniu szykowałem do ucieczki bądź nie zatrzymałem się ? Ostrzał był nadużyciem. Rozstrzelałeś mi cały pojazd i to było wytłumaczenie ? Nie bądź śmieszny bo zatrzymałem się. Jeszcze jakby to była moja wina - to twój szanowny partner nie spojrzał czy coś nie jedzie i wysiadł. Czyli rozumiem że jak mi rozstrzelałeś cały pojazd miałem sobie pojechać z bananem na twarzy i bulić za winę funkcjonariusza, nie bądź śmieszny. Nie wiesz jak wyglądało potrącenie twojej osoby ? Już ci przypomnę bo widzę alzheimera chyba masz. To tak, wysiadłeś nie patrząc czy coś jedzie, potrąciłem cię, wsiadłeś do pojazdu spowrotem na pasażera a twój partner mi rozstrzelał cały pojazd. Powiedz że jeszcze brat, ciotka, babcia czy mama wysiadła bo musiałeś wyjść z psem... Po raz kolejny gubicie się w zeznaniach. Człowieku, widać bo buffalo 1.6 bez upów nie jeździ 230 tylko max 170.. na mini mapce jakoś @DonTomoBoss widział zbliżający się pojazd a szanowny policjant nie ? Nie zachowałeś ostrożności i ja za to oberwałem + musiałem płacić za naprawę pojazdu + nowe opony. Nie wykonywałem poleceń bo jak już wiesz - zostałem ostrzelany bez powodu i potraktowany jak na Strefie DM - pomyliło wam się chyba to ze służbą.
  18. Po potrąceniu momentalnie się zatrzymałem, a ty rozstrzelałeś mi opony wraz z całym autem, gdy zacząłem się pytać to kazałeś mi odjechać, trochę sie gubicie w zeznaniach z tego co widzę. Auto po potrąceniu stało w miejscu zatrzymania (dosłownie przed radiowozem) ty podszedłeś i zacząłeś sobie strzelać w moje buffalo, nie wiem czy ci sie spodobało, czy lubisz strzelać ale frakcja jednak ma swoje zasady i prawa a ty ich nadużyłeś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin