Powiedz mi czy ja się po potrąceniu szykowałem do ucieczki bądź nie zatrzymałem się ? Ostrzał był nadużyciem.
Rozstrzelałeś mi cały pojazd i to było wytłumaczenie ? Nie bądź śmieszny bo zatrzymałem się. Jeszcze jakby to była moja wina - to twój szanowny partner nie spojrzał czy coś nie jedzie i wysiadł.
Czyli rozumiem że jak mi rozstrzelałeś cały pojazd miałem sobie pojechać z bananem na twarzy i bulić za winę funkcjonariusza, nie bądź śmieszny.
Nie wiesz jak wyglądało potrącenie twojej osoby ? Już ci przypomnę bo widzę alzheimera chyba masz.
To tak, wysiadłeś nie patrząc czy coś jedzie, potrąciłem cię, wsiadłeś do pojazdu spowrotem na pasażera a twój partner mi rozstrzelał cały pojazd. Powiedz że jeszcze brat, ciotka, babcia czy mama wysiadła bo musiałeś wyjść z psem... Po raz kolejny gubicie się w zeznaniach.
Człowieku, widać bo buffalo 1.6 bez upów nie jeździ 230 tylko max 170.. na mini mapce jakoś @DonTomoBoss widział zbliżający się pojazd a szanowny policjant nie ? Nie zachowałeś ostrożności i ja za to oberwałem + musiałem płacić za naprawę pojazdu + nowe opony.
Nie wykonywałem poleceń bo jak już wiesz - zostałem ostrzelany bez powodu i potraktowany jak na Strefie DM - pomyliło wam się chyba to ze służbą.