Skocz do zawartości

Moszu

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Moszu

  1. Moszu

    Kupie Infernusa

    Model: Infernus Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: - Dodatki: najlepiej FT bez nitra ale może być z XD | wymóg taki że musi być na tych lampach: lazury laguny habrowe ice winne rubiny cyklameny Coś od siebie: witma
  2. Model: Stanier ID: 40139 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4800km Dodatki: felgi (1081), tablica rejestracyjna ( V2 W3K), niestandardowe lampy (███) Cena: offki Coś od siebie: Jest to 7 pojazd tej marki na serwerze z czego 3 aktywny. | morska zieleń <---- lampy SS’y: https://imgur.com/a/aJL1rBw Model: Fetzer ID: 60206 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3800km Dodatki: felgi (1080), tablica rejestracyjna (09 MEROL), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) lpg 75 Cena: offki Coś od siebie: humor gituwa SS’y: https://imgur.com/a/kUXRnZt Model: Bufallo ID: 34985 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu: cygański Dodatki: fele i szyby 80% Cena: offy Coś od siebie: no to elo SS’y: https://imgur.com/a/r5ynnK6 Model: Fortune ID: 18357 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 4753km Dodatki: tereo, felgi (1079), tablica rejestracyjna (PZ 18357), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB | unikatowy bak LPG 35 Cena: offki, bez śmiesznych proszę Coś od siebie: Kozak furmana
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Moszu

    Ile masz cm?

    Nie wiem XD Zmierz se długość srodkowego palca
  5. Czekać czekać czekać czekać i czekać.... Nie polecam. Miłego dnia i żeby wam toast do góry nogami nie spadł:4l:<3

  6. 1. Najlepszy Support: @Matias2525 @deluXe @Twix_Duo 2. Najlepszy Moderator: @veeniX @KavKa* @DanielRB 3. Najlepszy Administrator: @Bilu. @Ecstasy @Princessa* 4. Najlepszy Starszy Administrator @LuKi16 @Avenged.lua @japkooo. 5. Najlepszy Administrator RCON: @Zebra @XQward @DreeY 6. Eventowiec miesiąca: @KavKa* @abi @Bilu. 7. Najlepsza Frakcja: SAPD TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Aksiu @Reppo @Netfliks 9. Najlepszy Biznes: 4Life Cinema Center 4Wars 4Fight 10. Najlepszy prezenter: @Emialski @K0perek @Limitowany* 11. Najlepszy Redaktor: @_Katexiaa_ @Fepher @cruzeN. 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @Matias2525 @Reksio* @I_Was_There 13. Najlepszy Lider: @CampeQ @KAMIL720 14. Najlepsza Organizacja: La Cosa Nostra 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @KropsoN @DarkQueen 16. Największy No-life Serwera: @Verago. 17. Najbogatszy Gracz: @Hinox @KropsoN 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Julia_Gagatek_Kubuli @abi @ZbyK.gg 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Salon Offroad w LV 20. Najlepsza praca na serwerze: -
  7. Model: Zion ID: 54265 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 6928km Dodatki: felgi (1080), moduł UP1, tablica rejestracyjna (D1 DZIK ), podświetlenie licznika (███), radio CB Cena: offki Coś od siebie: driftowóz SS’y:
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Co tam u was w ten upal? :D Miłego dzionka wam życzę :4l:<3

    1. Tony_Dripano

      Tony_Dripano

      No jest wszystko w porządku jest dobrze dobrze robią dobrze wszystko jest w porządku jest git pozdrawiam całą Legnice dobrych chłopaków w niech się to trzyma dobry przekaz leci

    2. Princessa*

      Princessa*

      Jest okej, tylko za gorąco... Dzięki, miłego dnia również :)

    3. grzesiekfloryda

      grzesiekfloryda

      aha spoko dzięki i wzajemnie i jako upał jak deszcz padał przed chwilą 

  10. Serdecznie zapraszam do składania podań :D:4l:

     

  11. Co do grafiki to nie w stylu 4Life.
  12. Halo, co Pan się pode mnie podszywa ;p

    1. FredaY

      FredaY

      Wątpie :D

      Dwa lata wcześniej rejestracja :)

       

       

    2. Moszu

      Moszu

      image.png.40547ee8dcd1ad07b3eb0b748039df6e.png

      Witma, ja 4 lata ;D 

    3. FredaY
    4. Moszu
  13. Uratujcie go proszę. ;(:(

    1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
    2. jestemkotem

      jestemkotem

      Cytat

      pilka nozna w 2k21 x-d

      No tak, przecież lepiej oglądać anime niż sport

    3. Yamaszka

      Yamaszka

      przynajmniej cos sie dzieje a nie 22 gejów kopie piłke 

    4. Hemoroid1312

      Hemoroid1312

      przyszedl znawca sportu

    5. aszak.

      aszak.

      i po co wgl mówisz, wiesz ile osób na 1 minute w skali świata dostaje zawału? Prawdopodobieństwo że wydarzy się to podczas transmisji było duże.
      zawał jak każdy inny

    6. L4MP3K.
  14. Moszu

    KUPIE ZIOMA 1.6 - 1.8

    https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=Moszu&check=54265
  15. No to 905k EDIT; Jeżeli ta cena dalej cię nie interesuje to napisz mi w prywatnej wiadomości ile chcesz to **moze** się dogadamy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin