Witam wszystkich, jak mogli byście zauważyć moja aktywność na forum jak i w grze bardzo spadła jest to spowodowane tym, że były święta, sprawy prywatne oraz brak chęci do gry. Mam nadzieję, że nie długo wróce na stałe i zobaczymy się w grze! Więc do zobaczenia.