Skocz do zawartości

BOCHA

Gracz
  • Postów

    663
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BOCHA

  1. Belka fajna ale znak raczej nie jest potrzebny.
  2. Powiedz mi, gdzie masz te innowacyjne osiedle? Moja mapa przechowywalni w ls jest bardziej innowacyjna i rozbudowana niz te osiedle
  3. BOCHA

    Konkurs o 6K

    Lubię 4laga bo mają fajną podmianke deloriana
  4. BOCHA

    Nowa wioska

    barierki kompletnie nie pasują do otoczenia i klimatu wioski
  5. mapa srednio wykonana oraz nie jest to dobra lokalizacja dla gieldy ;/
  6. Mapa całkiem przydatna, jednak bardzo prosta w wykonaniu. Moim zdaniem dużo lepszym pomysłem było by zapytanie się graczy gdzie chcieliby nowe helipady.
  7. Za banshee Deluxo 2.2 ft bez up2, baku i nitra + dopłata
  8. Ło matko, wysypisko śmieci w samym centrum? No chyba nie... Mapa może nie wyglada jakoś strasznie źle, ale nie jest też perfekcyjna.
  9. Ty bo ja nie wiem czy brałem udział w tamtym więc tu też sobie wezmę udział
  10. Nie ma kolegów @BOCHA. Muj ty pszyjacieló Ulubiony przedmiot w szkole to chyba dzwonek szkolny
  11. Ulubiony przedmiot? Chyba dzwonek szkolny xd
  12. BOCHA

    Sabre Whore #NOWY WYMIAR

    a no tak, usunąłeś jeszcze dach ogólnie to wiadomo że zrobiłeś te "podmianke" dla beki, ale kiepsko to wygląda kierowniku złoty xd
  13. BOCHA

    Sabre Whore #NOWY WYMIAR

    Czekaj czekaj czekaj Przecież ty po prostu załadowałeś model bez tekstur do zmodelera i później go weksportowałeś xd
  14. Ale zayebiste lampki ma ten uranus
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin