Skocz do zawartości

Oczek.

Gracz
  • Postów

    121
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Oczek.

  1. Oczek.

    Kupie cos do 560k

    Moge zaoferować SGT 2.2 ft (Bak 35)
  2. Nic z tego mnie nie zainteresowało.
  3. Najpierw czytaj co mam napisane w "Coś od siebie" a potem pisz.
  4. . (Jednak nie kupiłem czekam na oferty)
  5. Model: Obojętne Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: Do 35k Cena: Do 600k lub w raty za więcej Dodatki: Fajnie jak by były upy ale nie muszą być Coś od siebie: Nie szukam auta o mniejszej wartości niż 500k
  6. Oczek.

    Kupie coś do 600k

    Pisałem ci że nie wezme a buffka mialem 2.2 2dni temu
  7. Oczek.

    Kupie coś do 600k

    Jednak nie wezme tego cheetaha utrzymam swoje zdanie że ciężko go sprzedać bynajmniej tak słyszałem od kolegów i sam widze ile osoby je sprzedają. Moge sie mylić ale takie jest moje zdanie.
  8. Oczek.

    Kupie coś do 600k

    Zastanowię się tylko mi jeszcze powiedz jaki ma vmax ten cheetah tylko do domu wrócę o 22/23 to jedynie jutro bym go zobaczył
  9. Oczek.

    Kupie coś do 600k

    Podziękuje ponieważ cheetaha ciężko sprzedać.
  10. Oczek.

    Kupie coś do 600k

    2.0 odpada wolałbym juz 2.2
  11. Oczek.

    Kupie coś do 600k

    Model: Obojętne Pojemność silnika: 1.8-2.2 Przebieg pojazdu: do 35k Cena: Do 600k jedynie w lekkie nego Dodatki: Fajnie jak by były przynajmniej upy Coś od siebie: Nie szukam auta o mniejszej wartości niż 500k
  12. Oczek.

    Jester 1.6

    @Lock sprzedane
  13. Oczek.

    Jester 1.6

    Model: Jester ID: 4606 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 16670 Dodatki: Full Vizu l 2Klucze l Licznik l Felgi l Cena: 125k Do nego Coś od siebie: Auto fajnie sie trzyma drogi, Nie najgorzej przyśpiesza jak na taką cene auta vmax ~165 (Możliwe wymiany z dopłatami z obu stron) SS’y: https://imgur.com/a/WD7Kv58
  14. Oczek.

    Auto do 555k

    Model:Obojętne Pojemność silnika:1.8-2.2 Przebieg pojazdu:Do 25k Cena:Do 555k jedynie w raty Dodatki:Najlepiej jak by były Coś od siebie:Szukam fajnego, szybkiego auta.
  15. Ja bym 1 chciał za 4k bo aktualnie na giełdzie w lv stoi takie faggio 1.6 za 5k.
  16. Oczek.

    Sultan

    @Lock auto sprzedane
  17. Oczek.

    Sultan

    Mało dużo lepszych ofert miałem jedynie że bez up3
  18. Oczek.

    Sultan

    Hrvdziu Jak nie sprzedam go do tego czasu to zobaczymy może sie dogadamy
  19. Oczek.

    Sultan

    Z tym podziękuje
  20. Oczek.

    Sultan

    Model:Sultan ID:2163 (12 na serwerze) Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:12661 Dodatki:FT (brak UP2,bak75)Cena:550 do nego Coś od siebie:Bardzo ładne auto, super się jeździ. (Jest możliwość wymiany) SS’y:https://imgur.com/a/OsYkpV5
  21. Wiem że ładny bo mój dobra kupuj tam banshee kumpel i żeby klucz miał bo chce sobie pojezdzic i przez to ze chciałeś żebym odwalał i co mute 6h gnojku xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin