-
Postów
1 754 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia Avillen
Spamer (4/4)
1,7 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Avillen
-
W tym temacie widać żałosne zachowanie supporta, który zamiast normalnie wypowiadać się w skardze robi z siebie pajaca (to nie obraza, tylko trafne określenie). Doprawdy smutne do czego już zaczyna tutaj dochodzić. : /
- Pokaż poprzednie komentarze 12 więcej
-
@Tobiasz63, właśnie bez zwrotów jakie przedstawiłem wyżej.
Również jestem spokojny, @L4MP3K potwierdzi bo również piszemy o tym samym na konfie
-
(lampek nie zapomnij o "XD" bo juz mi i duchnikowi wisisz 1000 zl)
-
-
Tak jak napisał @Duchnikovsky to, że skarga prezentuje niski poziom nie oznacza, że druga osoba ma się zachować tak samo.
@Avillen. specjalnie dla ciebie xD, Xd, xd XD
-
