Nie pamiętasz hasła?
Zobacz wszystkich obserwujących
13 Maja
21 Kwietnia
8 Kwietnia
3 Kwietnia
2 Kwietnia
462
Zobacz wszystkie aktualizacje dezy.
Ale tak bez hymnu Austrii? No cóż...
✮ Susekk
No cóż powiedzieć...
Pawi.
Kurde liczyłem na Maxa ze uda sie RB utrzymać hegemonie zwycięstw do końca sezonu
Ale Brawa dla Ferarri i dla Norrisa ze powtrzymali Mercedesa
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin