Nie pamiętasz hasła?
Zobacz wszystkich obserwujących
5 godzin temu
13 Maja
21 Kwietnia
8 Kwietnia
3 Kwietnia
462
Zobacz wszystkie aktualizacje dezy.
Jak ja dawno hymnu Holandii nie słyszałem
Pawi.
Czekam juz na 2025 jak Hamilton płacze w Ferrari z powodów planów A i B XD
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin