Nie pamiętasz hasła?
Zobacz wszystkich obserwujących
Wczoraj o 19:18
13 Maja
21 Kwietnia
8 Kwietnia
3 Kwietnia
462
Zobacz wszystkie aktualizacje dezy.
McLaren zamiast być jak RedBull chce być jak Ferrari
Pawi.
Agresywne zachowanie Maxa w tym wyscigu Z mclarenem to tez szkoda gadać takie nie smaczne ze musiał lando oddać zwycięstwo
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin