Skocz do zawartości

Doma*

Gracz
  • Postów

    245
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Doma*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. AAAAAAAAA Nie dąze naciskac a juz sie otwiera !!! http://imgur.com/a/viq2z

  9. Model: Uranus V-Max: 190 km/h Pojemność silnika: 1.8 [ Elektryk] Przebieg: 6000km Usterki: - Cena: Jestem otwarty na oferty. ID: 18322 Kolor: Czarny Tuning: UP1, UP2, cb radio, ogranicznik, 2 kluczyki,felgi pomalowane na kolor czerwony , Full vizu , Lampy Czerwone i rejka Kolor świateł: Czerwone SS'y: [Tu są ss, jak wyjde z paki to wstawie.] Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Domi* Model: Bandito V-Max: 160 km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 600 Usterki: - Cena: Jestem otwarty na oferty. ID: 17076 Kolor: Lol nie ma koloru XD Tuning: UP1 felgi na czarno pomalowane Kolor świateł: Zwykłe, Białe SS'y: [Tu są ss, jak wyjde z paki to wstawie.] Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Domi* Model: FCR-900 V-Max: 160 km/h w dwie os, samemu z tapem 190 normalnie Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 13188 Usterki: - Cena: Jestem otwarty na oferty. ID: 17076 Kolor: Szary Tuning: Brak Kolor świateł: Zwykłe, Białe SS'y: [Tu są ss, jak wyjde z paki to wstawie.] Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Domi* Model: Dinghy [ Ponton] V-Max: ​100 ? Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 500 Usterki: - Cena: Jestem otwarty na oferty. ID: 20275 Kolor: Zielony ciemny Tuning: Brak Kolor świateł: Zwykłe, Białe SS'y: [Tu są ss, jak wyjde z paki to wstawie.] Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Domi* ​Ogólnie chce tylko hajs.
  10. Doma*

    Teraz To Dowalił. . .

    http://imgur.com/a/ook8D XDDDDDDDDDDDDD
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Kanał: Organizacyjny Nazwa kanału: Game Over Czy kanał jest używany minumum 2 razy w tygodniu?: TAK Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Doma*

    Grafika **FREE**

    Typ grafiki: Banner Nick: Domi* Tło: Nwm coś w podobie co mam tutaj na awatarze, bo na YT mam to samo, i żeby jjakoś wyglądało Czas: Po kolei, pierw im zrób Coś od siebie: No bo wiesz... JA JUTUBER​ wkońcu 0 subów robi swoje XDDDDDPL
  15. Doma*

    Grafika **FREE**

    Dziękuje, Grafika bardzo serdecznie polecam, Praca mi się bardzo podoba + szybko wykonana ​Polecam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin