Skocz do zawartości

ProGilow.

Gracz
  • Postów

    222
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ProGilow.

  1. ProGilow.

    [KUPIĘ] jakieś autko

    Sellne ci merita i premiera, razem za 100k Merit 130km przeb Premier id 774 i 3k przeb
  2. Nick z gry: ProGilow Login z gry: ProGilow Typ grafiki: Avatar Co Sobię na niej życzysz: Cos związane z policja i mozesz gdzies fajnie umiescic moj nick. Kwota za wykonanię pracy: 1500PLN Na kiedy byś potrzebował grafikę: Jak zrobisz to bedzie. Mam czas.
  3. Dostałem dzis informacje, że moje voodoo jest drugie z pięciu tych pojazdów na serwerze.
  4. Znizam cene kt do 440k
  5. Merit 5 lub 6 na serwie przeb 130km za 65k do nego.?
  6. ProGilow.

    Kupię Auto do 120k

    Merit 5 czy 6 na serwie przeb 130km za 65k do nego, premier id 774 3k przeb za 50k do nego, club id 2k+/- za 30k do nego . Chcesz cos?
  7. ProGilow.

    LOCK@@

    Ok za tyle ci sellne
  8. ProGilow.

    LOCK@@

    Premier id 774 przeb 3k+/- na felach. Stoi na gieldzie LV
  9. ProGilow.

    LOCK@@

    Club maly przeb 110km bez tune za 38k do nego
  10. ProGilow.

    Kupie coś do 42k

    Club id 2k+ bez tune Przeb 110km Za 38k do nego
  11. Lukoś jutro porozmawiamy o tych autkach.
  12. ProGilow.

    Nowe felgi

    http://playmods.blogspot.com/2012/06/wheels-pack-j2hin-edition.html?m=1 http://www.gtagaming.com/downloads/gta-san-andreas/misc-mods/10797 http://pl.addonscity.com/gtasa/gtasa_mody/6847-nowe-felgi.html https://centrum-rp.eu/files/file/11-nowe-modele-felg-do-gta-sa/ http://newmods.cba.pl/index.php/archiwa/504 Może cos wybierzecie
  13. Model: Voodoo Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1895km Usterki: Brak. Cena: licytacja od 275k bądź cena Kup Teraz 475k ID: 7125 Jest on 2 na serwie. Kolor: Ciemny fiolet. Tuning: Hydra,fele,licznik Kolor świateł: Czerwone. SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: ProGilow
  14. Model: Obojętnie. Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Do 20k Stan techniczny: Moze byc nawet rozwalony. Cena: Mam teraz 420k. Ale moze sie to zmienic. Tuning: Nawet same światełka. Inne: obojetnie. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: ProGilow Czekam na offerty !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin