Nie ma nigdzie tematu na skargi, a mam takie pytanie.
Czy wolno afczyc na słuzbie, nawet jak jestescie pielęgniarzami?
No... nie wolno.
W każdej frakcji jest mówione o afku na slużbie, a tu ci Panowie na ssach nic z tego sb nie robia.
Wiem, ze to jest akademia, ale w końcu trzeba przestrzegać zasad panujących we frakcjach.
Narazie ziomek Wielka szkoda ze odchodzisz. Mam nadzieje ze kiedys jeszcze wbijesz i pogramy sb. Jak narazie to zycze Ci powodzenia w zyciu priv.
Bajoooo ziomek !
Model: monnbeam x6 manana x2
Faggio x1
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg: monnbeamy i manany cyganskie, a faggio ponad 1k
Usterki: brak
Cena: monnbeam x1- 450pln
Manana x1- 550pln
Faggio 12k
ID: cygan, a faggiio nie pamietam
Kolor: rozne sa.
Tuning:brak
Kolor świateł: biale
SS'y: beda potrzebne to wstawie
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: ProGilow