Skocz do zawartości

ProGilow.

Gracz
  • Postów

    222
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ProGilow.

  1. ProGilow.

    Tajny powrót

    Marussss ! Eldo ziomek
  2. Elegy id 1509 6 na serwie. Przeb: 5620km Full tune Viz bez PJ + OGR. Cena: 340k do malego nego.
  3. ProGilow.

    Skarga.

    Nie ma nigdzie tematu na skargi, a mam takie pytanie. Czy wolno afczyc na słuzbie, nawet jak jestescie pielęgniarzami? No... nie wolno. W każdej frakcji jest mówione o afku na slużbie, a tu ci Panowie na ssach nic z tego sb nie robia. Wiem, ze to jest akademia, ale w końcu trzeba przestrzegać zasad panujących we frakcjach.
  4. Jaki cej ! O mnie to zapomnial Narka Diabel.
  5. ProGilow.

    Kupie auto

    Manana id 421 full viz za 20k
  6. ProGilow.

    Coś Do 70k!

    Manana id 421 za 20k
  7. Pietrek za 330k Ci bez tune sellne. Ludzie w salonie jest za 330k z id ponad 10k, a to jest 6 na serwie. Wiec troche wiecej warty.
  8. Tylko nie ty Pompon ! Bede plakal xd Ps. Nie wspomniales o mnie :/ Narazie ziomek ! Pisz apelki i chce jeszcze z Tb pograc Bajooo :/
  9. Zostaly 4 monki i 2 manany !
  10. Narazie ziomek Wielka szkoda ze odchodzisz. Mam nadzieje ze kiedys jeszcze wbijesz i pogramy sb. Jak narazie to zycze Ci powodzenia w zyciu priv. Bajoooo ziomek !
  11. Kurde kolejny :/ Sąsiad nie rob mi tego ;/ . Powodzenia w zyciu priv i wszystkiego dobrego ziomek ! Narka
  12. Model: monnbeam x6 manana x2 Faggio x1 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: monnbeamy i manany cyganskie, a faggio ponad 1k Usterki: brak Cena: monnbeam x1- 450pln Manana x1- 550pln Faggio 12k ID: cygan, a faggiio nie pamietam Kolor: rozne sa. Tuning:brak Kolor świateł: biale SS'y: beda potrzebne to wstawie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: ProGilow
  13. Zakaz wymian. A pozatym malutkooo
  14. No Marku tyle sie znamy a ty nic o mnie nie napisales, nie ladnie. Szkoda wielkie Marus. Szkoda
  15. Czekam dalej. Interesuje mnie najbardziej Sultek z Pj. Jak ktos ma niech pisze.
  16. Zamienie za Sultana z PJ jak ktos ma .pw pw pw
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin