Skocz do zawartości

Bieluch

Gracz
  • Postów

    115
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bieluch

  1. Podania nieuzupełnione oraz bez wzoru będą od razu odrzucane. Liczymy na duży odzew i zainteresowanie ze strony graczy. Aby zwiększyć swoje szanse wspomnij o: "Pokemon Go" Powodzenia! SDSA to ma poczucie humoru XD chyba, że lider sam je zbiera i pyta członków frakcji gdzie może znaleźć XDD kocham was za ciekawe podejście do frakcji. ( i aktywność zarzadu)

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. @Rajstopy105 XD sikam z groźby

  4. Chciałbym życzyć w szczególności w dzisiejszym dniu dużo szczęścia oraz radości z tworzenia tego czego byście chcieli w życiu robić. Tobie KNX oraz XQward życzę powodzenia oraz dalszych sukcesów w dalszym życiu oraz oczywiście na serwerze jak wiadomo, to dzięki serwerowi mamy jakikolwiek kontakt ze sobą, właśnie dzięki tobie oraz reszcie administracji serwera, która wraz z całym zarządem tworzy coś wspaniałego. W imieniu swoim oraz całej społeczności serwera chciałbym życzyć wam jeszcze raz dużo szczęścia i spełnienia marzeń z okazji waszego szczęśliwego dnia. Mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie na wiele dłużej i nie będą to nasze ostatnie wspólnie spędzone urodziny. Trzymajcie się panowie cieplutko
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie wiem o co chodzi, ale ci wybaczam XD
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. MrAsfurix odchodzi :_: to jo chyba też się muszę poważne zastanowić :(

  9. Bieluch

    Nowe felgi

    Bez sensu nowe felgi, chyba, że zwrócicie teraz za nie kase, nie po to kupiłem felgi pasujące do auta, które są drogie, a jak wejdzie nowa podmianka to ceny pewnie się zmienią, zresztą po co głosować skoro nie wiemy na jakie... pokażcie pierw ostateczną paletę nowych felg, a potem głosujmy.
  10. Bieluch

    Heheszki serwera 4Llife

    @up sygnaturka powyżej śni mi się ni nocach dlaczego ja ?
  11. Bieluch

    Największy zarobek

    Polecam dodo z premium plus, 10minut około 1k albo magazyny ale też z premium plus ;D
  12. Trochę mało miejsca do przejazdu i na postawienie markerów, druga spraw to za szerokie parkingi, trzecia sprawa to mamy już dwie giełdy, które nigdy nie bywają pełne, dlatego nie widzę sensu tej giełdy.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Jest możliwość nagięcia zasady związanej z wymaganiem lidera jeśli chodzi o Lp ? i nadrobienie mtego np. większą ilością członków na start ?

    1. Bieluch

      Bieluch

      Zależy mi ponieważ, mamy z kolegami sporo planów

  17. Śmiać mnie się chce XD - elo
  18. Bieluch

    Witam ponownie

    Cześć wszystkim raczej nie muszę się przedstawiać wiele osób mnie zna https://www.youtube.com/watch?v=kNTJ3A4Vbkc chwilowo przybrałem nick: Anonymous i mam zamiar go zmienić w najbliższym czasie, zastanawiam się czy wrócić do was czy nie, to samo z nagrywaniem. Może dacie mi pomysł oraz motywację do ponownego nagrywania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin