-
Postów
2 749 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
8 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia Pi.....
Spamer (4/4)
5,5 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Pi.....
-
Są tu jacyś chętni na jazdę,którzy posiadają Euro Truck Simulator 2 ? Wieczorkami można sobie pograć
- Pokaż poprzednie komentarze 11 więcej
-
Może kiedyś Piotrze w jakąś trasę się wybierzemy?
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)
-
Jedna wiadomość i Skoda jest odpalana.
-
-
Już coś napisałem
-
Można się ugadać
