Witajcie z tej strony Ordynator Interny @Pitu112,przychodzę do was z dość ciekawą imprezą którą zorganizuje serwerowa frakcja Pogotowia Ratunkowego czyli SAMD !
Głównymi bohaterami imprezy będą oczywiście ratownicy medyczni.
W planach mamy zrobienie Quiz'u medycznego, parę eventów,oraz spróbowanie własnych sił jako ratownik,czyli "Akcja RP" - Oczywiście wszystko nagrodzone w PLN - które bym stawiał .
Plan Imprezy :
- Przyjazd konwojem na [START] imprezy ratowników medycznych.
- Wejście na scenę,bądź molo bohaterów Imprezy,czyli 10-14 ratowników medycznych (w tym oczywiście również zarząd)
- Quiz na dobre rozpoczęcie (...)
- Pokazanie sprzętu jakim dysponujemy, (Czyli karetki,autobus,helka itp...)
- Event (...)
- Przewiezienie paru osób "Erką",a może i nawet "Helką"
- Event (...)
- Pokazanie Akcji RP z naszym udziałem oraz strażaków,z wycinaniem drzwi itp... (Tutaj jeszcze z nimi porozmawiam)
- Spróbowanie swoich sił jako ratownik - coś ala "I ty możesz zostać Ratownikiem"
- Event (...)
- Event (...)
*** W każdym evencie,jak i w Quizie nagrodzone zostaną 3 najlepsze osoby ***
*** Pula nagród jest spora ***
Całą imprezę oczywiście prowadził by również DJ.
( ^^ Tutaj mam niestety trudny wybór ^^ )
Data i miejsce : 9 bądź 10 Grudnia 2017 Godzina 17,bądź 18
Zabezpieczenie : Oczywiście SAMD, SAFD oraz SAPD
I teraz pytanie skierowane do was, czy były bu tutaj osoby chętne do wzięcia udziału ?