Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. Nazwa nieruchomości: - Lokalizacja: Najlepiej LV aczkolwiek rozważę wszystko oprócz SF. Cena: do 500k Sposób kontaktu: gra/forum/discord - davioksc Coś od siebie: Domki załączone na screenach i podobne w linku mnie nie interesują ( https://imgur.com/a/VKIpbRA ) bo są za małe, ze wszystkim innym podbijajcie.
  2. davio'

    Elegy 2.2 PFT!

    doloz troche i moge sell
  3. davio'

    Elegy 2.2 PFT!

    Model: Elegy ID: 87890 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 15k km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1081), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%), LPG 75, Bak 90, dwa dodatkowe kluczyki. Cena: Oferty Coś od siebie: Pozdro SS’y:
  4. Model: Sultan ID: 53438 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 36k km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1081), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), Butla LPG: 75 litrów, Bak benzyny: 90 litrów, dodatkowy klucz Cena: Oferty Coś od siebie: Pozdro SS’y: https://imgur.com/a/1UUvqtO
  5. davio'

    Samochód do 1.2kk

    zachęcam do lekcji czytania ze zrozumieniem dalej
  6. davio'

    Samochód do 1.2kk

    Model: Obojętne, wszystko byle by nie Elegy, Sultan, Schafter, Helion, Bullet - wszystko inne możecie proponować Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: Do 1.2kk Dodatki: - Coś od siebie: Pozdro
  7. Model: YPZ-900 / NRG-500 Pojemność silnika: 2.2 / 1.6 - 2 .2 Przebieg pojazdu: - Cena: Do uzgodnienia Dodatki: PFT lub FT / obojętne Coś od siebie: Pozdro, ypz tylko 2.2 a nrg obojętne
  8. smiesznie to wyglada ze nagle 4x FCR i nikt nie bierze a jakis czas temu rzucali sie jak psy XDD

    OAmaCSn.jpeg

    1. Bartejson*

      Bartejson*

      ypz dodali i nikt fcrki nie chce a wsm tyle ile wolaja za ypz 2.2 to chyba lepiej fcrke kupić xd

  9. Login: davio2005YT Nick: davio' ID pojazdu: 138704 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  10. napisz na priv do mnie bo sprawe mam

  11. napisz na priv do mnie bo sprawe mam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin