Nick funkcjonariusza: Bregon.
Data i godzina zdarzenia: 20:25 02-08-2019
Data i godzina zdarzenia: Witam, piszę te skargę ponieważ grupa pościgowa która mnie goniła wykazała się swoim chamstwem i bezczelnym zachowaniem. Jechałem sobie przez autostrade widzac poscig za bodajrze fleszem, który słabo sobie radził. Napisałem mu aby sie przesiadł do mnie, a wiec kiedy sie zatrzymal tak zrobił. W tym czasie SAPD ostrzelalo mi cale auto i przebili mi 2 opony. Otworzyli slupki z dwoch stron i nie mialem jak wyjechac wiec jezdzilem sobie po autostradzie a SAPD za mna biegalo, wyrzucali kolczatki z kieszeni oraz ostrzeliwali mnie z shotguna i czego sie dalo. Ale nie o to mi sie najbardziej rochodzi. Bardziej chodzi mi o to że jeden z funkcjonariuszy wyciagnal mnie z auta poprzez zakucie kiedy ja jechalem po tym jak drugi kolega wyrzucil kolaczatki z kieszeni mi pod kola i przebil mi wszystkie 4 kola... Tak pozatym caly poscig trwal moze z 2-3 min a SAPD zachowywalo sie jakbym nie wiadomo co zrobil. Na to wszystko dali mi 39 minut wiezienia i auto za 1950 na parking policyjny. Za moich czasow kiedy bylem w SAPD byly to rzeczy nie dopuszczalne i prosil bym o podjecie w tej sprawie odpowiednich srodkow zapobiegawczych takim sytuacja.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Ib6AMBR https://imgur.com/a/tgJt9z3