Skocz do zawartości

krapeq

Gracz
  • Postów

    648
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O krapeq

  • Urodziny 12.02.2002

W świecie gry

  • ID konta gracza 352
  • Nick krapeq
  • Data rejestracji 2015-03-28 09:09:16
  • Ostatnio widziany 2026-03-01 18:53:01
  • Łączny czas gry 1710 godz. 58 min.
  • Respekt
    -55
    Life Points
    23726
    Punkty karne
    2001

Kontakt

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Tarnogród
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    straż pożarna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Stary wyjadacz

Ostatnie wizyty

22 262 wyświetleń profilu

Osiągnięcia krapeq

Spamer

Spamer (4/4)

581

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje krapeq

  1. Nie ma to jak dzisiaj biegnąć do remizy *syrena wyje* i stłuc całe kolano wywalając się na progu wejścia do niej.. -,-

    1. Kasztan*

      Kasztan*

      R.I.P Kolano Krapka [*]

    2. krapeq

      krapeq

      ^ kasztansko xD

    3. DareK.

      DareK.

      Nie szpanuj tak hę? xd po drugie jak byś pojechał na akcje? 16 lat to chbya za mało xd

    4. krapeq

      krapeq

      D@r3k, powiem szczerze, że praktycznie zawsze przybiegam pierwszy i otwieram bramy, jeżeli nie ma składu to ubieram nomex i przyglądam się tylko, choć gdy potrzebują pomocy to pomagam :)

    5. DareK.

      DareK.

      U nas w jednostce też jest takich kilka XD

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin